Jak legalnie spolszczyc win 7 profesional

witam wiem że w necie jest tego duż ale ja mam pytanko czy win 7 profesional i win 7 famili profesional to to samo oraz jak legalnie to zrobić za pomoc dziękuję

nie da się legalnie spolszczyć windows’a 7 professinal albo family, tylko ultimate

Z tego co pamiętam to w Win7 masz aktualizacje opcjonalne gdzie to wyboru masz paczkę języków, wybierasz jaką chcesz, pobiera Ci sie ona i sama instaluje.

A z tego co ja pamiętam to zmienić wersję językową można legalnie tylko w edycjach Ultimate.

Cóż… jak sprawdzałem systemy z MSDN AA, to serial z wersji angielskiej pasował do polskiej i na odwrót więc wnioskuję, że mógłbyś zainstalować polski system i podać swój angielski serial

Serial a licencja to dwie różne rzeczy

Jeżeli licencja programu pozwala na takie coś, to wtedy możesz zrobić tak - jak poradzono wyżej.

Przeczytaj licencję

Raczej odwrotnie - jeżeli licencja nie zabrania, to pozwala. A licencja nic nie mówi o zmianie języka, w niektórych nowych komputerach system OEM umożliwia wybór języka, później tego nie da się zmienić.

W MSDN AA były dodatkowe paczki językowe dla systemu Windows 7 Professional.

Natomiast w edycji Ultimate chodzi o coś innego. Nie o zmianę języka, tylko wybór języka. Każdy użytkownik może ustawić sobie własny język (np. rodziny, instytucje międzynarodowe, firmy globalne). Coś takiego od dawna jest w linuksie i MacOS.