Jak logicznie rozumować to zdanie?

Witam :wink:

pewien kolega na forum od bezpieczeństwa systemu Windows napisał pewne zdanie . Spieram się z chłopakami gdyż uważają , że źle je zrozumiałem , według mnie przede wszystkim jest ono błędnie napisane, , jednak wydaje mi się , że zrozumiałem je dobrze ( tak jak zostało napisane ) .

A o to zdanie : Cześć, ściągnąłem dziś Combofixa bo chcę sprawdzić czy nie mam śmieci i McAfee też mówi (nie krzyczy) że znalazł wirusa

Zdanie to mówi , że program Mcafee nie krzyczy czyli oznacza , że nie znalazł wirusa ? dobrze rozumiem ? - na logikę ? .

Pozdrawiam .

Nie na mój rozum to on znajduje wirusa tylko mu żaden alert nie wyskakuje czy coś w tym stylu

nie na twój rozum , czyli mam rozumieć , że nie na rozum inteligentny ? :stuck_out_tongue: bo na rozum z wysokim IQ to ja rozumiem, że chodzi tu o to w tym zdaniu , że program nie wykrył wirusa ( tak poprawnie powinno się rozumować to zdanie ) czy tak ? .

nigdy nie miałem mcafee,

ale moze jak wykryje to da jakiś trójkąt w trayu, ale nie wywali żadnego alertu

?

Kolega chyba chciał napisać:

Nie, na mój rozum to on znajduje wirusa tylko mu żaden alert nie wyskakuje czy coś w tym stylu

A mi się wydaje, że McAfee znalazł wirusa, ale nie wyświetlił jakiegoś alertu od razu, tylko np. może sam wyleczył plik. A na jakim forum takim “odjechanym” slangiem się posługują? :smiley:

z tego można wnioskować że informuje o znalezieniu wirusa tylko nie “krzyczy” czyli brak alerta albo coś w tym stylu, innego sensu nie kapuje

czyli nie na rozum ten bardziej inteligentny - Dzięki o to mi chodziło :slight_smile: .

Dodane 14.01.2009 (Śr) 21:29

Może ktoś jeszcze się wypowie :slight_smile: .

Witam serdecznie. Po przeanalizowaniu składni tego zdania (ciekawa konstrukcja) zrozumiałem tyle. McAfee znalazł wirusa ale nie dał sygnału alarmowego tylko zwykłe powiadomienie. Z tego powodu kolega ściągał Combofixa aby się upewnić co do komunikatu. W sumie śmieć jest bo MK go znalazł “też” lecz nie podnosi alarmu (czyli nie groźny lub sam wyleczył). Takie jest moje rozumowanie.

Pozdrawiam.

Ktoś pytał na jakim forum posługują się takim slangiem - KLIK post 29 i niżej :slight_smile:

Moim zdaniem wykrył wirusa.

PS:VenomX, to ja Plati :smiley:

Przyznam się bez bicia :slight_smile: Trochę nie pomyślałem i źle zdanie napisałem :smiley:

Każdy jednak zrozumiał sens tego zdania poza jednym userem który potrzebował tłumaczy :slight_smile:

W porzo nic sie nie stało, zawsze można dojść do sedna tylko pomału i bez nerwów :wink:

Jak logicznie “rozumować” tytuł posta?