Jak mam to ustawić?

Hejka mam pytanie i prosze was o odpowiedź. a mianowicie jak amm ściągać z DC++???a dokładniej co amm wpisać w takie pola:Nick,e-mail,description.następnie co mam wybrać:Actiwe(jak tak to jakie IP i port),Possitive,Socks5.co mam wpisać w te miejsca??jak ma to jakieś znaczenie to amm stałe łacze!prosze o odpowiedzi.

Możesz wpisać tylko nick i zaznaczyć Active w pozostałe pola nic nie musisz wpisywać , wybierasz jeszcze rodzaj łacza np. Lan1 teraz w udostępnieniach musisz wskazać folder/y które chcesz udostępnić a ile to zależy (w mojej sieci wymagane min 2GB) i liczba slotów 3 . jeżeli będziesz chciał łaczyć sie z publicznymi hubami to czym więcej udostępnisz GB to do większej ilości hubów bedziesz miał dostęp, nie wiem jaką masz wersje dc ale poszukaj sobie polskich plików językowych bedzie łatwiej.

PS. No i wszystko wiadomo wystarczy kliknąć w linka Sharka a wystarczyło tylko użyć opcjii szukaj

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=11650 :evil: :evil: :evil:

Hej a ja mam taki problem! Jak wejde na hub to na poczatku jest wszystko ok, ale po chwili (jakies 3 minuty) niektórzy uzytkownicy zmieniaja mi sie na niedostepnych tak jakbym miał ustaWIONE “PASYWNE”, a mam ustawione “AKTYWNE” i wpisane ip i port. Nie wiem czemu sie tak dzieje :co:

@Kojot masz zewnętrzne IP ??

Tzn.? (nie jestem w tym rozeznany :smiley: )

Żeby sprawdzić czy masz zewnętrzne IP wejdź w menu start>uruchom>wpisz cmd>wpisz ipconfig , tutaj wyświetli ci twój numer IP i porównaj go z tym na obrazku :

sig-pol.jpg

Jeśli są takie same,znaczy,iż masz zewnętrzne IP.

Jesli mam porównac IP to jest takie samo jak tu :slight_smile:

To wie ktoś jaka to jest przyczyna, bo to mnie czasem wkurza. Jeśli potraficie to pomóżcie. Dzięki z góry!!