Jak mienić plik audio mp3 na mp3?

:stuck_out_tongue: Moje wszystkie mp3 jakie miałam na dysku zmieniły sie na pliki typu audioMp3!Co mam zrobić żeby były z powrotem plikami mp3 :frowning:

możesz podać więcej informacji :smiley:

wszystkie moje pliki mp3 z jakiegoś dziwnego powodu najpierw przekształciły sie w pliki vma a teraz sa AudioMP3.I nie moge ich odtwarzac za pomoca mojego odtwarzacza mp3.Nie ma jakiegoś do tego programu? :cry:

czym chcesz je odtwarzać… bo to nieco dziwny przypadek!

same się pozmieniały, ot tak :?: :?

no chyba tak…no nic nie robiłam ostatnio na komputerze…

:smiley:

cały czas proszę o:

jaki system operacyjny itp.

ja sie za bardzo nie znam na tym…Mam windowsa xp, zawsze słuchałam mp3 przez winmpa…za bardzo sama sie nie znam… :oops:

dziwne to jest :roll:

jak próbujesz odtworzyć to przez Otwórz Winampa to co się dzieje?

Moge odsłuchiwać je przez winampa, ale jak próboje je odtworzyc przez mój przenośny odtwarzacz MP3 to okazuje sie że to nie są pliki mp3…bo to niby odtawarza tylko MP3…Widze, że to wcale proste nie jest… :roll:

przenośne odtwarzacze audio mp3 to są AIVA, ale pliki audio mp3 to pierwsze słyszę :? :? :?

no ja też nie wiem co to są te pliki audio Mp3!Dlatego prosze o pomoc jak je zmienić na pliki mp3 :smiley:

wejdź sobie w Narzędzia --> Opcje folderów --> typy plików --> i wyszukaj mp3… sprawdź co i jak

Pewnie wyjde na blondynke, ale jakie narzędzia?bo ani w systemowych ani w administracyjnych czegos takiego nie ma :stuck_out_tongue: Można jaśniej!

zwykły eksplorator windows :smiley:

albo mój komputer dwa razy myszką i na górze z menu

Zero plików Mp3 za to mnóstwo winamp media file!Teraz nie mam audioMp3 tylko winamp madia file!Jak zmienić je na mp3? :wink:

Z całym szacunkiem, ale zmiana skojarzenia raczej nie ingeruje w sam format pliku… Gdyby tylko skojarzenie było skopane, to pliki nadal były by normalnie dotwarzane poprzez urządzenia zewnetrzne…

Z cytowanego fragmentu wnioskuję, że zmianie uległo nie tylko samo skojarzenie, ale i też format plików - inaczej zostały one w jakiś sposób przypadkowo przekonwertowane…

Dlatego pomocne mogą się okazać programy którymi by mozna je było na powrót przekonwertować do prawidłowego formatu mp3.

moze np.

GX Transcoder

…lub dBPowerAMP+pluginy :wink: