Jak moge podzielić jakis plik?

(Karolkrynki) #1

Konkretnie chodzi mi o podzielenie filmu. Lub ktoś moze mi podpoiedzieć jakiego programu do nagrywania uzyć aby nagrać plik 800 MB . Mam program nero , ale tym programem nie moge tego nagrać. Dzieki za pomoc

(Riven) #2

Do podzielenia filmu polecam program Virtual Dub.

(lazikar) #3

Podzielić i nagrac na dwie płyty.

(KaiES vel Sikorsky) #4

W Nero musi się dac nagrać 800mb...ustawiasz w opcjach overburning do 90 min lub ponad 90..jadaje przeważnie 95 min i nagrywasz metodą disc - at - once...powinno pójść...niech zgadnę ten film to "Pasja" :twisted:

Cd... Możesz też podzielić total commanderem na dwie części..ale Tpobie raczej o to nie chodzi...

Do Lazikara...całkiem możliwe...moja jeszcze daje radę...solidny radziecki sprzęt :lol:

(lazikar) #5

W ten sposób bardzo łatwo zniszczyć nagrywarke. Czy może sie mylę??

:smiley:

(Riven) #6

Teoretycznie podobno tak, ale w praktyce to się jeszcze chyba nigdy nikomu nie przydarzyło.

(Asterisk) #7

(KaiES vel Sikorsky) #8

Szanowny panie Asteriksie juz pan to kiedyś cytował..powtarza się pan

Z Galicyjskim pozdrowieniem KAiES

(system) #9

Ależ nie rozumiem tutaj jednego. Jak tu może być mowa o overburningu skoro

W wypadku nagrywania na płytę 800 MB nie ma nic takiego :twisted:

PS. To jest pan Asterisk... Nie inaczej... I watpię, aby to miało cokolwiek wspólnego z Galami :stuck_out_tongue:

(KaiES vel Sikorsky) #10

Tak oczywiście moje niedopatrzenie...przepraszam.Co do tego overburningu to inaczej nero nie chce mi nagrywac na 800 jak poprzez wykorzystanie tejże funkcji

(system) #11

Bo wydaje mu się (Nero), że wsadzona płytka 800MB ma jedynie 700MB wolnego miejsca i dlatego trzeba "overburningować"... Choć w zasadzie zapis taki nie różni się niczym specjalnym od wypalania płytek 700MB

(Karolkrynki) #12

dzieki wszystkim. udalo sie.