Jak można sprawdzić czy link w dokumentacji działa?

Witam,

mam takie oto pytanie: w dokumentacji pewnego systemu (w formacie html) są linki odnoszące sie do plików xsd i innych html.

Czy zna ktoś sposób w jaki można by sprawdzić czy po kliknięciu na dany link na pewno on zadziała i otworzy xsd lub html?Jakis program, cokolwiek?

Takich linków jest wiele w dokumentacji i sprawdzanie każdego z osoba jest czasochłonne.

Pozdrawiam

Łukasz

Niewiem o co ci chodzi tak do konca ,ale taki program xhtml był

W dniu 26.04.2008 , o godzinie 19:48 został dopisany post przez tetlejkaa

Nie ten program chyba sie tak nie nazywał.

Niewiem był na poprzednim kmputerze :frowning:

Pamietam ze jak sie wlaczało ten program to była taka muzyka :smiley: To był bardzo dobry program moze ktos bedzie wiedział o co mi chodzi #-o

Chodzi mi o to ze mam dokumentacje do pewnego systemu jako plik html - jest to główny plik .

W nim są umieszczone opisy do różnych zastosowań tego systemu i pod każdym opisem danego zastosowania jest link który prowadzi do kolejnego pliku w którym są opisane szczegóły danego zastosowania ( tez jest to plik html i dodatkowo jest link do pliku xsd). I chce sprawdzić czy wszystkie linki z głównego dokumentu na pewno otworzą kolejny plik ze szczegółami danego zastosowania i xsd. Prościej sie już chyba nie da tego opisać :slight_smile:

LRY , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.