Jak można wejść na zablokowane strony

(dexter169) #1

Niestety korzystając z sieci mam dużo stron poblokowanych, poblokowane mam nawet strony takie jak imgur, badoo. Jak można odblokować te strony i inne?? ??

dsajpg_ennanhh.jpg

(Longhorn2009) #2

Nie masz czasem włączonego na routerze, albo na komputerze programu lub filtru w przeglądarce spełniającego funkcję blokady rodzicielskiej? Bo wygląda mi na to.

Możesz spróbować zmienić DNS gdy nie zakładałeś żadnych blokad samemu. Sprawdź też jak wygląda sytuacja na innej przeglądarce.

(roobal) #3

Wchodząc na stronę blocked-websited.com widnieje napis Powered by OpenDNS, tak więc albo właściciel korzysta z usług OpenDNS, albo ta strona do nich należy. Tak więc warto spróbować na innym DNSie. Ewentualnie sprawdzić czy antywirus nie blokuje czegoś lub infekcja. Upewnij się również, że korzystasz z właściwych DNSów zarówno na hoście, jak i routerze.

(dexter169) #4

właśnie administrator korzysta i zablokował te strony, zmieniłem DNS-a ale i tak dalej strony są zablokowane

Wydaje mi się, że korzysta z tego: http://www.opendns.com/enterprise-security/ i blokuje stronki :frowning: