Jak myślicie kiedy będzie PS4

Witam

Tak się zastanawiam kiedy będzie PS4, ponieważ chcę sobie na święta sprawić PS3. Po wpisaniu do szukajki wyskoczyło trochę linków http://www.google.pl/search?q=ps4+kiedy … =firefox-a

Więc kiedy będzie według was, bo nie wiem czy opłaca się kupić PS3. : :cry: :cry: :cry:

Bo podobno ma być w 2012

Z góry dzięki

2012r. to bardzo realna data. Jeśli masz pieniądze i nie szkoda Ci ich na sprzęt, który prawdopodobnie będzie zastąpiony nowym modelem za dwa lata to spraw sobie “trójeczkę” a ewentualnie za dwa lata “czwóreczkę”.

Nawet wydaje mi się, że PS3 będzie długo trzymać cenę (jak poprzednik), może i nawet połowę ceny byś odzyskał sprzedając ją po premierze nowego modelu. Kto wie?

Jeśli będzie za rok/dwa to myślicie, że jaka będzie cena :smiley: Nie chce czekać całych dwóch lat (może jednego roku), więc według was warto kupić teraz “trójeczkę”???

A jeśli będę kupował “czwóreczkę” to chyba lepiej zaczekać te dwa lata po premierze (tak jak w przypadku PS3) na wersję slim…

A ja myślę że będzie przed PS5 :smiley: :smiley:

W ten sposób nigdy nie kupisz Playa :smiley:

Zawsze będzie nowy model na horyzoncie :slight_smile:

A kiszka tam, kupuje :lol: :lol:

Tylko czy PS3 będzie lepszy od pc: q6600 3ram i ew. 4850 ??? (na to pytanie szczególnie proszę o odp.)

PS: Tu kilka osób pisze, że w 2015 http://forum.pcformat.pl/jak-myslicie-k … xbox-720-t

Są dwa powody, dla których nie warto czekać tak długo (kolejność wydarzeń chronologiczna inaczej):

  1. W 2012 będzie koniec świata (przynajmniej tak widziałem na filmie)

  2. W 2011 będzie hiperinflacja (nie wiem co to znaczy, ale brzmi strasznie; przeczytałem w jakiejś gazecie)

Zależy jaki masz obecnie sprzęt i co robisz częściej, osobiście brałbym PC, bo zawsze można coś poszukać na necie, film sobie puścić czy coś, jednak jeśli dużo grasz, albo masz dobry komputer albo masz słaby, jednak w 100% zadowalający Cię, to wtedy bierz PS3.

  1. Ja w zabobony nie wierzę :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

  2. To kupie sobie to PS3 tylko powiedzcie czy grafa będzie lepsza (na TV sony bravia 32" hd ready (ma ze 2 lata)) niż na q6600 3ram i ew. 4850 ??

Dodane 28.11.2010 (N) 20:54

PS: Głównie nie gram tylko ćwiczę zasadzać head shot-y :wink: :wink: :smiley: :smiley:

To teraz odpowiem trochę bardziej poważnie. Jeśli lubisz strzelanki, to wówczas tylko i wyłącznie PC -> mysz + klawiatura to podstawa. Jasne wiem, że można podłączyć również pod konsolę, ale gdzie to postawisz? Na pufie przed fotelem ? :smiley:

Jeśli lubisz platformówki (Ratchet & Clank), bijatyki (Tekken), gry sportowe (wyścigi (Midnight Club, NFS), piłkę nożną (PES), itp.), jakieś gry przygodowe (God Of War, Tomb Raider), to wówczas tylko i wyłącznie konsola.

To tyle w temacie. Jeśli chodzi o mój poprzedni post to co do jednego mówiłem poważnie. Nie warto czekać.

Nie gram w nic innego niż strzelanki. :slight_smile:

Czytałem już tysiąc razy, że pad nie nadaje się do fps-ów ale przecież to kwesta przyzwyczajenia. Raz byłem u kolegi, który miał xkloca i najpierw grać się nie dało ale po dwóch-trzech godzinach grało się całkiem spoko.

Niestety nadal czekam na odp. powiedzcie czy grafa będzie lepsza na ps3 (TV sony bravia 32" hd ready (ma ze 2 lata)) czy na q6600 3ram i np. 4850 ?? (dałem np. bo nie wiem co wstawić :wink: )

PS: Biorę tego PS-a tylko odpowiedzcie na pytanie wyżej.

PPS: Jaką grafikę musiałbym wstawić do zestawu powyżej aby grafika była podobna do PS3 ??

Grafika, grafika… Grafika z konsol nie dorasta do pięt tej z PC, ale tylko i wyłącznie dlatego, że PC-ty się rozwijają a konsole (chybcy chciały) nie. Tutaj ważniejszą rzeczą (jak dla mnie) jest optymalizacja. O ile ostatnio w grach na PC to kuleje o tyle z konsolami jest lepiej, gdyż każda jest identyczna i każdy konsolowiec odnosi podobne wrażenia podczas grania.

Natomiast już wrażenia z gier chociażby takiego God of War (przypuszczając, że wyszedł również na PC) byłyby nieporównywalnie lepsze na PS3+32" TV, niż lepszym komputerze+22"Monitor. Kwestia gustu i wygody sterowania jak i komfortu gry. Nie kieruj się grafiką bo ta konsola ma już 4 lata i to tak samo jakbyś chciał mieć najwyższą jakość w grach na czteroletnim “PieCu”.

Wiem, że obecnie PC ma lepszą grafikę ale ten sprzęt co podałem wyżej też już mówka nie jest :lol:

Kupie sobie tą konsolę (PS3) i mam nadzieję, że się nie zawiodę np. z crysis 2, killzone 2, haze, Resistance: Fall of Man oraz Resistance 2. (pomijając crysisa i haze która podobno jest “rodzyną” są to exy więc powinno być dobrze) ale mam nadzieję, że kolory “wyprane” nie będą na multi-platwormach tak jak w przypadku COD BO.

Jestem ciekaw, czy mówiłbyś tak samo, gdyby te fps-y, w które grasz były multiplatformowe :). Anyway tylko wyraziłem swoja opinię. Możesz się z nią zgadzać lub nie.

Kupuj nie marudź :slight_smile: Jednocześnie zbieraj na PS4 i będzie super.

Teraz podaj tylko swoje namiary bo za te rady to wisisz nam partyjkę w jakąś grę :slight_smile:

Dobra, jak kupie to podam :slight_smile: (partyjkę :smiley: to znaczy, że rozmawiam z osobami posiadającymi PS3 (nie mówię że jesteście ale przypuszczalnie zasięgam rad u fanboy-ów :lol: :lol: )

PS: Ja będę grać tylko w fps-y więc pewnie będziecie mnie “kosić” przez długi czas… :frowning: :frowning: :frowning: