Jak nagrać intalkę na płytę?

Chodzi mi dokładniej o instalkę programu Odkurzacz lub podobnego -do "sprzątania’ kompa i instalkę przeglądarki www. najlepiej Mozilli bo znam.Chcę je zapisać na innym kompie i tam zainstalować.Dzięki

No nie :razz: przede wszystkim musisz mieć nagrywarkę płyt program do nagrywania i czystą płytę a co do tego jak to nagrać to zależy jakim programem będziesz nagrywał.

Poprostu wrzucasz płytkę do nagrywarki, odpalasz Nero (powinieneś mieć wersję OEM), nagraj dysk z danymi, dodajesz pliki i klikasz nagraj :wink:

No nie aż taki zielony nie jestem…i mam Nero

master_zonk6 a czemu powinien mieć wersję oem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Odpalasz nero i wybierasz utwórz dysk z danymi wybierasz napęd bo jeśli masz ich więcej itd.

Dzięki !właśnie o to mi chodziło którą opcje w Nero wybrać nie wiedziałem ze to trzeba utworzyć dysk z danymi.Pozdrawiam!

Powinien mieć Nero oem, bo jest dołączany do każdej nagrywarki :wink:

A skąd ja mam wiedzieć co masz a czego nie masz w komputerze :razz: jasnowidzem nie jestem a tematu nie sprecyzowałeś .

To tak jak byś wszedł do restauracji do kelnera powiedział że jesteś głodny i zjadłbyś coś dobrego , on przyniósł by ci kurczaka z rożna a ty byś go opierniczył że go nie chcesz bo na myśli miałeś schabowe. :stuck_out_tongue: 8)