Jak nagrać Linuksa na DVD bez obrazu płyty?

Witam mam problem pobrałem sobie Auroxa 12 i zrobiem błąd, ponieważ ropakowałem obraz iso :oops: i nie wiem co teraz jak ja mam to teraz nagrać #-o ?

Ściągnij jeszcze raz i nagraj.

tak bardzo mądre ściągnij i jeszcze raz nagraj auroxa 12 gdzie jego dostępność w necie jest licha i przy necie 1mb, 8 godzin go pobierałem.

nie wiem po co taką odpowiedz napisałeś tylko chyba dla posta.

Myślałem nad tym aby alcoholem z powrotem przerobić to na obraz iso czy raczej to nie bez sensu?

ściągnij program ultraiso tam spróbuj utworzyć, jak nie będzie działać to zostaje tylko

Nie wiem do kogo masz pretensję.

Poczytaj odnośnie tworzenia obrazów płyt:

viewtopic.php?p=478969

viewtopic.php?t=38159&highlight=tworzenie+obrazu+p%B3yty

Warto zwrócić uwagę że Aurox to już martwy i nierozwijany projekt.

tak wiem o tym ze to już martwy projekt dlatego walczę żeby go nagrać na płytę, bo pobieranie go od nowa długo trwa, a chciałbym zobaczyć jak ten aurox wygląda.

pobrałem auroxa specjalnie dla Ciebie ( z moim łączem zajęło mi to 10 min ) podaj adres to wezmę i Ci go wyśle

c

Cześć, prościej będzie jak przy pomocy WinISO wyciągniesz z płytki lub obrazu “boot information” do pliku (ok. 14 kB) i prześlesz. A mr_m poskłada to razem i utworzy sobie nowy obraz ISO. W WinISO jest opcja “Load bootable information from file”. Pozdrowienia

Dobry pomysł Wojownik-u możesz zuploudować ten pliczek i dać do niego link?