Jak nagrać Linuksa na DVD bez obrazu płyty?

(Mr M91) #1

Witam mam problem pobrałem sobie Auroxa 12 i zrobiem błąd, ponieważ ropakowałem obraz iso :oops: i nie wiem co teraz jak ja mam to teraz nagrać #-o ?

(Chillout) #2

Ściągnij jeszcze raz i nagraj.

(Mr M91) #3

tak bardzo mądre ściągnij i jeszcze raz nagraj auroxa 12 gdzie jego dostępność w necie jest licha i przy necie 1mb, 8 godzin go pobierałem.

nie wiem po co taką odpowiedz napisałeś tylko chyba dla posta.

Myślałem nad tym aby alcoholem z powrotem przerobić to na obraz iso czy raczej to nie bez sensu?

(mati75) #4

ściągnij program ultraiso tam spróbuj utworzyć, jak nie będzie działać to zostaje tylko

(Chillout) #5

Nie wiem do kogo masz pretensję.

Poczytaj odnośnie tworzenia obrazów płyt:

viewtopic.php?p=478969

viewtopic.php?t=38159&highlight=tworzenie+obrazu+p%B3yty

(Soren) #6

Warto zwrócić uwagę że Aurox to już martwy i nierozwijany projekt.

(Mr M91) #7

tak wiem o tym ze to już martwy projekt dlatego walczę żeby go nagrać na płytę, bo pobieranie go od nowa długo trwa, a chciałbym zobaczyć jak ten aurox wygląda.

(wojownik) #8

pobrałem auroxa specjalnie dla Ciebie ( z moim łączem zajęło mi to 10 min ) podaj adres to wezmę i Ci go wyśle

c

(Sp Adrian) #9

Cześć, prościej będzie jak przy pomocy WinISO wyciągniesz z płytki lub obrazu "boot information" do pliku (ok. 14 kB) i prześlesz. A mr_m poskłada to razem i utworzy sobie nowy obraz ISO. W WinISO jest opcja "Load bootable information from file". Pozdrowienia

(Mr M91) #10

Dobry pomysł Wojownik-u możesz zuploudować ten pliczek i dać do niego link?