Jak nagrać Obraz siódemki

Ściągnąłem ze strony Microsoftu system i co dalej?

Nie widzę tam nigdzie pliku iso.

Poprowadźcie mnie jakoś krok po kroku. :smiley:

skoro ściągnąłeś od MS to powinieneś pobrać jeden plik, którym jest obraz ISO. ewentualnie moze to byc zapakowany obraz czy cos? Ja sciagalem z MSDNAA i pobrałem tylko i wyłącznie obraz ISO.

Jakie masz pliki po ściągnięciu? zrób jakiś zrzut i pokaz

Mniej więcej wygląda to tak:

http://img35.imageshack.us/i/44482842.jpg/

a czasem nie pobrałeś pliku i go nie wypakowałeś?bo mi się wydaje, że mogłeś tak zrobić,a to wygląda na zawartość płyty instalacyjnej? możesz spróbować zainstalować NLite i wskazać folder z tym Windowsem i nagrać bootowalną płytkę.

Ewentualnie spróbuj otworzyć ten plik spakowany przez nero(otwórz za pomocą…) i Ci może nagra obraz

A przypadkiem nie wypakowywałeś obrazu WinRarem bo widzę że obraz ISO wypakowałeś.

Czyli rozumiem, że mam nagrać to niewypakowane??

jak najbardziej. To co pobrałeś to prawdopodobnie już obraz ISO więc nic innego jak tylko go wypalić

Według mnie system otworzył ci obraz płyty i pokazał co jest w środku,ważne aby ściągnąć ze stron MS,pliki ściągnięte z innych stron mogą zawierać trojany,jeśli masz pojedynczy plik obrazu,sprawdzasz jego sumy kontrolne,aby mieć pewność,czy plik jest dobrze ściągnięty,dalej bierzesz program do nagrywania (do wyboru np. Nero,Ashampoo Burning Studo,ImgBurn) wskazujesz ten plik - nie wypakowany i wybierasz Burn Disc Image/Wypal Obraz Płyty,uprzednio wkładając pustą płytę DVD

Dzięki. :smiley:

BiałyPL ,

Niewłocznie dostosuj podpis - obierz PW.

Agatron