Jak nagrac pliki w formacie RMVB

(M4rt4 J) #1

Jak nagrywac filmy w formacie RMVB na zwykla CD tak aby odtworzyc ja na zwyklym dvd ( ktory odtwarza tylko pliki Mpeg, mp3 itp , nie otwiera plikow Avi itp) nie znam sie na tym kapletnie.. a mam do nagrania pare filmow.. prubowalam w nero jako ISO (poniewaz na Video Cd nie widzial tego formatu) nagralo mi ale nie moge tego odtworzyc na Dvd.. nie wiem gdzie robie blad :frowning: Prosze o szczegolowa Pomoc Dziekuje

P.s Do panow moderatorow i operatorow, nie mam polskiej czcionki.. wiec prosze.. o pozostawienie tego posta.. poniewaz odpowiedz jest dla mnie wazna Dziekuje

(sdar) #2

Marta_j - prosz臋 odebra膰 PW

(Ramirez1) #3

Poszukaj programu Win DVD ma opcje przerabiania z dvd na r贸偶ne formaty i w druga strone r贸wnie偶 z divix-贸w na Rmbv

(Mafioz09) #4

Polecam program ultra RM conventer z RMVB przekonwertuje ci do formatu MPEG i DVD odczyta.Tylko musisz kupi膰 ten program bo darmowy tytlko 50% filmu zrobi.

(Ramirez1) #5

Jest jeszcze Easy Tool's

(M4rt4 J) #6

A nie znacie mo偶e czego艣 po Polsku ??? jakiego艣 programu.. Ci臋ko u mnie z Angielszczyzna... jak juz to Ewentualnie przydalby sie jaki艣 program z prost膮 instrukcj膮 obs艂ugi.. Program o nazwie wydaje si臋 obiecujacy.. no ale niestety tez sa problemy z kas膮 a potrzebuje przerobic tylko 5 film贸w, co bedzie po偶niej to sie oka偶e. z G贸ry dziekuj臋

P.s Moderator uda艂o mi si臋 zainstalowa膰 Polski programisty.. Thx za instrukcje.

(qrczak13) #7

http://www.divx.howto.pl/Czytaj-artykul-130.html

(Cezaris) #8

Marta_j tu masz programy i opisy jak przerobi膰 rmvb na avi, a tu jak przerobi膰 avi na dvd.

(M4rt4 J) #9

qrczak13 a nie masz mo偶e gdzie艣 namiar贸w na ten program ale bez licencji ??? pr贸bowa艂am nim zrobic, 偶eczywi艣cie wychodzi tylko po艂owa.. :/// ale program fajny... Dziekuje

(qrczak13) #10

Wszystkie programy s膮 darmowe, je艣li o to chodzi艂o?

Jak po艂owa?

(Asterisk) #11

Wyra藕niej chyba nie mo偶na

Tak wi臋c uwa偶aj, co wypisujesz :x

(qrczak13) #12

Pisz膮c to my艣la艂em o moim linku.

Nie doczyta艂em, 偶e chodzi o wypowied藕 mafioz z t膮 licencj膮 i po艂ow膮.

A to by艂o skierowane do mnie?

(M4rt4 J) #13

Sory, nie wiedzialam 偶e nie mo偶na uzywac takich sl贸w :slight_smile: