Jak nagrac pliki w formacie RMVB

Jak nagrywac filmy w formacie RMVB na zwykla CD tak aby odtworzyc ja na zwyklym dvd ( ktory odtwarza tylko pliki Mpeg, mp3 itp , nie otwiera plikow Avi itp) nie znam sie na tym kapletnie… a mam do nagrania pare filmow… prubowalam w nero jako ISO (poniewaz na Video Cd nie widzial tego formatu) nagralo mi ale nie moge tego odtworzyc na Dvd… nie wiem gdzie robie blad :frowning: Prosze o szczegolowa Pomoc Dziekuje

P.s Do panow moderatorow i operatorow, nie mam polskiej czcionki… wiec prosze… o pozostawienie tego posta… poniewaz odpowiedz jest dla mnie wazna Dziekuje

Marta_j - proszę odebrać PW

Poszukaj programu Win DVD ma opcje przerabiania z dvd na różne formaty i w druga strone również z divix-ów na Rmbv

Polecam program ultra RM conventer z RMVB przekonwertuje ci do formatu MPEG i DVD odczyta.Tylko musisz kupić ten program bo darmowy tytlko 50% filmu zrobi.

Jest jeszcze Easy Tool’s

A nie znacie może czegoś po Polsku ??? jakiegoś programu… Cięko u mnie z Angielszczyzna… jak juz to Ewentualnie przydalby sie jakiś program z prostą instrukcją obsługi… Program o nazwie wydaje się obiecujacy… no ale niestety tez sa problemy z kasą a potrzebuje przerobic tylko 5 filmów, co bedzie pożniej to sie okaże. z Góry dziekuję

P.s Moderator udało mi się zainstalować Polski programisty… Thx za instrukcje.

http://www.divx.howto.pl/Czytaj-artykul-130.html

Marta_j tu masz programy i opisy jak przerobić rmvb na avi, a tu jak przerobić avi na dvd.

qrczak13 a nie masz może gdzieś namiarów na ten program ale bez licencji ??? próbowałam nim zrobic, żeczywiście wychodzi tylko połowa… :/// ale program fajny… Dziekuje

Wszystkie programy są darmowe, jeśli o to chodziło?

Jak połowa?

Wyraźniej chyba nie można

Tak więc uważaj, co wypisujesz :x

Pisząc to myślałem o moim linku.

Nie doczytałem, że chodzi o wypowiedź mafioz z tą licencją i połową.

A to było skierowane do mnie?

Sory, nie wiedzialam że nie można uzywac takich slów :slight_smile: