Jak nagrac Video cd w nero

Ludu ale po co tyle kombinacji!!?? :o :o

Po co robicie dekodowanie w nero jak macie juz gotoqwy plik mpeg 1 badz mpeg 2 do nagrania??

W nero wybiera sie zaawansowany profil,nastepnie Nowa kompilacja,wyskakuje okienko.

Pózniej wskazuje sie w tym okienku po lewej stronie VCD lub SVCD do nagrania,i koniecznie odznacza się pozycję NaGraj zgodnie z foramtem odznaczyc to,doda plik i mozna nagrywac,a nie przerabiac,

kombinujecie jak wól pod góre…

Co do pliku avi to aby przerobic go np. do VCD to polecam Cinema Craft Encoder.

KRZYSIEK21 napisał::::

…Co do pliku avi to aby przerobic go np. do VCD to polecam Cinema Craft Encoder…

Dzieki ale Cinema Craft Encoder to juz dawno mam,

nie pytałam jak przekonwertować tylko jak nagrać film SVCD W NERO EXPRES 6???

Magi

każdy mówi co innego a ja chciałabym nagrać film i wkleiłam już napisy na stałe do filmu za pomocą avi re comp ale ten film nadal jest w avi i nie wiem jak go mam nagrać w vcd??? ale w sumie nie wiem czy mam go w ogole nagrywać w vcd bo ja bym chciala miec moj film w divx żeby mi odbierał na dvd ???

Zrobiłas tak jak ci napisałem??

W nero wybiera sie zaawansowany profil,nastepnie Nowa kompilacja,wyskakuje okienko.

Pózniej wskazuje sie w tym okienku po lewej stronie VCD lub SVCD do nagrania,i koniecznie odznacza się pozycję NaGraj zgodnie z foramtem odznaczyc to,doda plik i mozna nagrywac,a nie przerabiac, działa100%,nie jeden fil już tak nagrałem…

@goshia123;

Jak masz odtwarzacz obsługujacy Dvix czy Xvid to w Nero ystarczy nagrac plik avi jako Dane i ruszy w odtwarzaczu.

Witam :smiley:

Chciałam zapytać jak przekonwertować film AVI na DVD w Nero Expres v.6???

Może ktos wie??? i co jest potrzebne jeszcze do tego(chodzi mi o to czy są potrzebne jakieś kodeki,programy czy cos w tym stylu)

Pozdrawiam MAGI:-))))) :smiley: