Jak najlepiej zabezpieczyc kompa?

witam.zastanawiam sie nad antyvirusem nod wersja 2.7 lub avast home !ktory ma lapsza wykrywalnosc i jest lżejszy dla kompa?i zastanawiam sie jaka zapora do tego?najlepiej po polsku ale nnie obowiazkowo!tylko nie comodo czy jak tam on ma!!bo mnie denerwuje ciagle wyskakiwanie okienek!dzieki za rade.pozdo

najlepszy antyvirus jest nod32pl :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

a wersja 2.7 tez jest godna zaufania? bo slyszalem ze wersja 3.0 to niewypal jakich malo?!prawda?

ja mam 3.0 wersje i nie narzekam śmiga aż milo :smiley: na win vista 64 bit ultimate

Avast wpuszcza dużo śmieci,ja polecam Avirę W comodo okienka można wyłączyć :wink:

Dodatkowo: Ranking firewalli

tak tylko jak je wyaczyc?bo mnie denerwuja!aco o nodzie myslisz?

aviry nie chcę bo sie przejechalem na niej!

Co do Comodo, to zajrzyj tutaj: viewtopic.php?t=163744

Nod jest świetny, mało obciąża, przynajmniej u mnie, i chyba lepiej wyłapuje robale, ale nie łudź się: żaden antywirus nie wykrywa wszystkiego. Najlepiej byłoby mieć ze trzy na raz :wink: . Jak chcesz się pobawić, proponuję taki eksperyment: zanim zainstalujesz ten docelowy antywirus, który wybierzesz, ściągnij parę darmowych i po kolei przeczesz nimi system. Mnie kiedyś dopiero piąty nie wykrył niczego, co by przegapiły poprzednie (!). Albo użyj Kaspersky’ego online, przynajmniej na początek będzie czysto .

“Jeżeli wszystko idzie dobrze, to znaczy, że nie wiesz wszystkiego.” Prawo Murphy’ego :wink:

:? Wtedy to wszystko by przelazło …

Nailepiej to w ogóle go wyłączyć i zamknąć na kłódkę :stuck_out_tongue:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

A CO TO ZA IKONKA W COMODO ;safe surf?