Jak najprościej zablokować reklamy na naszej klasie wCHROME3

Jak zablokować reklamy na naszej klasie w GOOGLE CHROME 3. Gdy otworze powyżej np. powyżej 15 kart ze stroną nasza-klasa.pl pobiera mi 2000 MB(razem z systemem) pamięci a mam 1 GB Ramu i komputer wolno chodzi, przeglądarka też i nic praktycznie nie można nic zrobić. Doszłem do wniosku że to może wina tych reklam na naszej-klasie. Czy ktos moze wyjasnic krok po kroku jak sie pozbyc reklam. jestem sredniozaawansowany a czytalem na roznych forach ale tam nie moge zrozumiec jak to pokolei zrobic. Bardzo prosze o pomoc.

Spróbuj http://www.adsweep.org/ ale z tego co widze, w tej chwili wtyczka ta usowa z NK juz tylko reklamy googla no i smierdzaca rybe jak sie dopisze co trzeba.

Ale jak prosiłem, żeby wyjaśnic pokolei co i jak bo to nie program zainstalujesz i dziala. instrukcja instalacji?

Najprościej to program Ad Muncher. Kupujesz, klikasz na plik .exe >dalej > dalej > akceptuje > zakończ i działa

Na stronie wszystko jest napisane.

Dodane 25.09.2009 (Pt) 15:03

Na NK nic on juz za bardzo nie zmienia, flashe w Chromie mozna wylaczyc inna wtyczka- FlashBlock, ale nie mam teraz pojecia gdzie ja ja znalazlem :frowning: Ale zeby nie bylo, program super i warto jednak zainstalowac.

AdMuncher zainstalowalem i blokuje.

Ja tam żadnych reklam nie posiadam na NK nawet śledzika gdzieś wcięło :lol: :lol: :lol: