JAk najtansza plyta pod am2

Witam

Szukam jak najtanszej plyty pod am2. Chodzi mi o stabilna prace najprawdopodobniej z athlonem z serii le. Nie sa mi potrzebne jakies wspaniale funkcje o/c

Nie oszczędzaj na płycie głównej…

Kolejny co myśli że płyta główna to piąte koło u wozu.

Lepiej dołożyć pare złotych i dysponować stabilną pracą PC.

A jak chcesz dobrą płyte główną i tanią to Gigabyte’a polecam.

Kup tanią płytę na nForce 430, ale tak w ogóle to powiedz do czego ci ten komputer będzie służył???

Ja nie osczedzam tylko sie pytam a to chyba dwie rozne sprawy ?

Ja polecam płyty

Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

Gigabyte GA-M61P-S3

Gigabyte GA-MA69G-S3H

DFI Infinity NF SLI-M2 nForce4 SLI

Foxconn N570SM2AA-8EKRS2H

Mialem taki sam problem i wybralem Asrocka ALiveNF7G-HDREADY - http://www.proline.com.pl/shop.php?n=nagroda-dla-asrock-alivenf7g-hdready-od-portalu-pcarena-pl do tego wlasnie AMD z serii LM, mial byc sempron ale roznica cenowa pomiedyz nimi jest zadna… montowalem komputer pod media PC i wbudowana karta graficzna + procesor z ta plyta sprawdzily sie idealnie

Ta płyta to syf, jak można takie szambo polecać :x

Ja polecam tą płytę co mam w podpisie jest naprawdę bardzo dobra. Stabilna praca , proste funkcje do podkręcania i dobrze się na niej kręci i niezła zintegrowana grafa do starszych gier jest w sam raz.

jedyną wadą jaką zauważyłem to bardzo nagrzewający się chipset płyty dochodzi do 70 stopni ale to mały problem.

MSI K9N Neo-F nForce 550 AM2

http://www.allegro.pl/item302587775_ply … 0_am2.html

ale ja też twierdze że nie można oszczędzać na płycie głównej to drugi wg. mnie podzespół w kompie po procesorze

Co nie znaczy że tanie = złe ( pomijając ASROCKI bo to jest shit)

Płyty na NFORCE 430 są bardzo stabilne i wydajne jak u Ati v 690

A tą płytę co polecasz nie brałbym bardzo negatywne opinie słyszałem na temat tego Chipsetu Nforce 550.

chciał tanią podałem tanią płytę no faktycznie płyty z chipsetem NFORCE 430 zależy do czego będzie płyta służyła,z jakim sprzętem będzie pracować