Jak najtańszy w miarę dobry zasilacz do 100 zł MAX

Scorpio , widzisz? A jak ma fortron paść to i modecom padnie, nie ma różnicy, że jak fortron bez gwary to i padnie wczesniej…

Modecom MC-350W 97 zł

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46/17219

nic porządnego oprócz Fortronów i Delt na Allegro w tej cenie nie znajdziesz

A tak w ogóle bez sensu czekać na 3690 (skoro nie znamy jego RZECZYWISTEJ wydajności…) jak możesz sobie kupić na 100% wydajniejszego 3850 256MB na pewno nie tak drogiego, bo czy 3690 będzie np. tak bardzo wydajniejsze niż Palit GeForce 8600GT sonic+ to nie wiem…

Paść może każdy z tym się zgadza, ale jak kupisz fortrona za 60 zł bez gwarancji i Ci padnie i nie masz kasy to następny kupisz ? lub jak ten fortron ma gwarancje 3 miesiące i miną te 3 miesiące i padnie to to samo kupić trzeba drugi bo Ci nie wymienią na nowy a Modecoma MC wymienią Ci w każdej chwili jak padnie po 3 miesiącach.

Jasne, tyle, że na 3850 mnie nie stać, a 3690 będzie kosztował jakieś 300 zł, NA PEWNO będąc wydajniejszym nawet od 8600 GTS i możliwe, że zbliży się mocno do 8800 GS - obcięcie szyny danych da się we znaki w wysokich rozdzielczościach z dużą liczbą detali

AMD Phenom miało zabijać Quada, a co z tego wyszło - wiadomo. R600 od ATI znany jako killer 8800 od nvidii nie dorównuje 8800GTX praktycznie w niczym, no poza ogromnym pożeraniem prądu. Nie wierz propagandzie AMD…To właśnie 3850 wyszło jako killer 8600GTS…

Jakiej propagandzie, poza tym to czysta kalkulacja - ATI R670 na wolniejszych pamięciach musi być killerem rynku budżetowego. Poza tym ja jestem całym sercem za AMD i ATI zobacz co ja mam w opisie

To tylko elektronika - nie zważa się tu na uczucia, tylko na jak sam powiedziałeś - czystą kalkulację…jeżeli już ten 3690 wyjdzie i będzie lepszy, to można kupić oczywiście. Mi chodzi o to, żeby się nie podniecać za w czasu, bo nie wiadomo co z tej karty wyjdzie…AMD/ATI często zawala swe projekty…

A co do 3690:

Tym bardziej, że sterowniki ATI są tak niedopracowane, że głowa mała…ja bym tak nie był pewien co do przewagi tej karty nad GF 8600GTS…

Jak podnieta to kobieta a nie karta graficzna :wink: Poczekamy, zobaczymy…

Chciałbym, żeby wszyscy, którzy mają coś do powiedzenia na temat Radeona HD 3690 wypowiadali sie tutaj:

viewtopic.php?f=19&t=219395

Jest też tam lin do testu tej karty

No wiesz, w prawie wszystkich testach ta karta dała łupnia 8600gts lub (w najgorszym wypadku) sie z nią zrównała, a w grach z mniej dopracowaną grafiką 8600GTS gine - chodzi mi tu o Half-Life 2: Episode two, gdzie radeon był prawie 2 razy szybszy

Co do sterowników to też wypraszam sobie - ja na swoim 2600 miałem problem tylko na sterownikach dodanych do karty - po instalacji nowszych nie mam już żadnych problemów, ale na starych też nie było ich jakoś specjalnie dużo. Poza tym lista poprawek w każdej wersji sterów ma kilka stron, więc widać, że sie starają ile mogą, by tylko poprawić ich jakość, a i zauważ, że tanie serie Radeonów w Lost Planet dają w kość konkurencyjnym GeForce’om, a pamiętaj, kto miał problemy z tą grą - Nvidia czy ATI?

Mówię, poczekamy, zobaczymy - być może ATI uda się stworzyć coś dobrego, mam nadzieję, że nie tylko Chińczycy będą mogli to poznać :wink: