Jak nakręcić film

Witam państwa kilka miesięcy temu wraz z kolegami nagraliśmy świetny film 15 minutowy i zajeło nam to jakieś dwie i pół godziny . Film nagrywany był komórkami 2.0 mpix . Teraz niestety jestem w gimnazjum nie mam kontaktu ze starymi kolegami i postanowiłem przez ferię które rozpoczną się za 2 tygodznie nakręcić fil a mianowicie horror.Chciałbym aby trwał nie mniej niż 45 minut czy zdołam go nakręcić przez 2 tygodznie ??.Dodam tylko tyle że Jadę do babci i dziadka oraz wójka oni mają jeszcze przedwojenny dom nalepsza jest piwnica i strych , to idealne miejsce d kręcenia Horrorów Wój posiada aparat 10 mpix sony kręci filmy w hd ma też internet więc reszte informacji możecie przesyłać mi na bierzaco.Zapytam najpierw o kilka żeczy jakie będom mi potrzebe żeczy do nakręcenia oprócz kamer , dobrego oświetlenia statywu itp. Jakim programem polecacie mi zrobić efekty ?? Co myślicie o scenariuszu a mianowicie mam pomysł nakręcić coś w rodzaju historyczno-dramatyczno-psychologicznego horroru , nie tam jakiegoś beznadziejnego trilera.Co myslicie o tym żee Główny bohater przyjeżdża do misteczka zamieszkuje w domu który dostaje w spadku, po pewnym czasie odnajduje strą księgę rodziny i postanawia dowiedzieć się o historii domu.Coraz to dalej wnika w to że jego rodzina (akcja dzieje się we francji llub innym kraju bohaterowie mówią po angielsku) zabiła rodzine Żydowską bohater pewnego dnia wybiera się do piwnicy tam znajduje trupią czaszkę krzyczy i ucieka z przerażeniem. Craz to częściej prześladują go duch przodków i ofiar zabujstwa. (dalej nie mam pomysłu proszę żebyście pomogli mi rozwinąć tę myśl to dla mnie naprawdę ważnę jeżeli któryś z panstwa zechce mi pomóc jego imię i nazwisko pojawi się na końcu filmu jeżeli sobie tego zarzyczy , a następnie film zostanie wysłany na konkurs . Jeżeli chodzi o montaż jestem w tym naprawde świetny rekwizyty to pikuś a dzwięk bedę nagrywał mikrofonem dlatego wszystko bedzie pasować nawet bedzie menu start przed filmem proszę jedynie rozwinąć mój pomysł na fabułę

wiem ale jestem bardzo zmęczony i proszę o jakieś sugestię obiecuję że poprawię a wracjąc do filmu bohaterowie będom mówić po angielsku napisy będom po polsku narazie ja jestem jedynym aktorem i wszystkim innym praktycznie przypuszczam jedynnie że moge liczyć na kuzyna

michaeljackson1996 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię, błędy w opisie problemu. W celu dokonania korekty swoich postów proszę użyć przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

OTy Kosz