Jak napisać protokół

(and1981) #1

Witam mam problem. Złamałem Rękę w szkole. Dostałem gips na 3 tyg.

Zdjęli mi gips i teraz chcę ubiegać się o odszkodowanie.

Poszedłem do behapowca w szkole i spytałem co mam zrobić powiedział:

Napisz protokół ?? protokół jak ja nie wiem co mam tam napisać może ktoś pomoże napisać

albo powie co ma w nim być

(adam749) #2

Idź do sekretariatu szkoły i powiedź że chcesz wniosek o odszkodowanie, wypełniasz go i dalej Cię pokierują co gdzie zanieść.

Odszkodowanie powinieneś dostać jakieś 2-3 tyg od złożenia tego papieru w placówce ubezpieczeń (czy jak to się tam nazywa).

A i być może będziesz musiał jechać do jakiegoś lekarza, którego oni wyznaczą, żeby ocenił co i jak jest z ręką.

Ja miałem noge w gipsie 10tyg. + 2 operacje, ale do żadnego lekarza nie musiałem chodzić (w spr. odszkodowania), więc ty może też nie będziesz musiał, ale niewiem czy napewno.

(and1981) #3

Bo mnie skierowali do behapowca w szkole i powiedział żebym sam napisał raport a potem on coś tam sam wypełni.

(adam749) #4

To niewiem. Ty chyba jesteś ode mnie starszy (sądząc po nicku) i chodzisz do wyższej szkoły. Ja chodzę jeszcze do gimnazjum i mi dali jakiś papier o odszkodowanie, wypełniliśmy go i matka (z wynikami badań) zaniosła do PZU i tyle, po paru tygodniach przyszło awizo żeby hajs odebrać.

(and1981) #5

Nick to przypadkowy ja jestem w gim. A mi nic nie dali, kazał mi samemu napisać raport i tyle