Jak naprawic cd rom?

czy da sie naprawic cd rom?nie wiem co sie z nim stalo ma nieco ponad rok i nie dziala, nie odczytuje w ogole plyt.sprawdzalem na kompie dziewczyny bo myslalem ze moze cos z tasmami nie tak ale okazalo sie ze u niej tez nie dziala. jest to ta zwykla nagrywarka firmy lg.

czy jedyny sposob to oddanie do serwisu?

Owszem. Tu nie ma co kombinować

jak masz gwarancje jeszcze to oddaj, jak nie to sam spróbuj wyczyścić, albo daj komuś kto się zna. W serwisie pewnie wezmą za to więcej niż to warte :roll:

nie mam juz gwarancji jzu minal jej termi, czym mam go wyczuscic?powaznie tak duzo wezma za naprawe cd romu?

Rozkręcić, rozłożyć i przeczyścić soczewkę czymś nie zostawiającym żadnych włókien, no i oczywiście złożyć w całość.

Po roku gwarancja się skończyła?! Coś ostro kręcisz chłopie! Tyle o tym myślę! Serwis jest najlepszy! MOżesz spróbować samemu, oczywiście, ale licz się z tym, że coś Ci nie pójdzie i możesz cały sprzęt sobie rozwalić! Po tych nieudanych próbach i tak będziesz musiał ku[pić sobie nową!

Proszę bardzo :

Rozmontowywanie i czyszczenie napędu optycznego.

Nie używaj alkocholu ani żadnuch perfum ,rozpuszczalnika itp aby nie rozpuścicz oczka. Teraz robią plastikowe :smiley:

Na napędy optyczne jest gwarancja dwuletnia

balik

Proszę poprawić błędy i używać polskich znaków,użyj opcji zmień i popraw.JNJN