Jak naprawic cd rom?

(Balik10) #1

czy da sie naprawic cd rom?nie wiem co sie z nim stalo ma nieco ponad rok i nie dziala, nie odczytuje w ogole plyt.sprawdzalem na kompie dziewczyny bo myslalem ze moze cos z tasmami nie tak ale okazalo sie ze u niej tez nie dziala. jest to ta zwykla nagrywarka firmy lg.

czy jedyny sposob to oddanie do serwisu?

(Msprungk) #2

Owszem. Tu nie ma co kombinować

(M Kupczynas) #3

jak masz gwarancje jeszcze to oddaj, jak nie to sam spróbuj wyczyścić, albo daj komuś kto się zna. W serwisie pewnie wezmą za to więcej niż to warte :roll:

(Balik10) #4

nie mam juz gwarancji jzu minal jej termi, czym mam go wyczuscic?powaznie tak duzo wezma za naprawe cd romu?

(Skiff) #5

Rozkręcić, rozłożyć i przeczyścić soczewkę czymś nie zostawiającym żadnych włókien, no i oczywiście złożyć w całość.

(Spectatorx) #6

Po roku gwarancja się skończyła?! Coś ostro kręcisz chłopie! Tyle o tym myślę! Serwis jest najlepszy! MOżesz spróbować samemu, oczywiście, ale licz się z tym, że coś Ci nie pójdzie i możesz cały sprzęt sobie rozwalić! Po tych nieudanych próbach i tak będziesz musiał ku[pić sobie nową!

(Adarek) #7

Proszę bardzo :

Rozmontowywanie i czyszczenie napędu optycznego.

Nie używaj alkocholu ani żadnuch perfum ,rozpuszczalnika itp aby nie rozpuścicz oczka. Teraz robią plastikowe :smiley:

(Msprungk) #8

Na napędy optyczne jest gwarancja dwuletnia

(JNJN) #9

balik

Proszę poprawić błędy i używać polskich znaków,użyj opcji zmień i popraw.JNJN