Jak nawigacja GPS za około 600zł z mapą pl i niemiec?

Witam, jadę do Świnoujścia z Częstochowy. Niechcę jechać przez polske bo nasze drogi każdy wie jakie są. Jadąc przez Niemcy droga jest troche dłuższa ale szybciej zajade i komfort większy (niemieckie autostrady, czyli to co w u nas żadkie jest :slight_smile: ) ale tu przydała by się nawigacja GPS. Chcę kupic navi tak za około 600zł z dobrą mapą polski i niemiec (ewentualnie pl+europa)gdyż chcę jechać na wycieczkę po Niemczech (Berlin itd, głównie w pobliżu naszej granicy). Słyszałem że automapa jest bardzo dobra, jaką nawigacje kupić?

Co jest ważne w navi oprócz mapy? jakie dodatki?

Przewiduję taką trasę:

ba0d3dd08636b353m.jpg

od strony Niemiec tą trasą aby wjechać do Świnoujścia jest prom czy normalny most? płatne, ile?

czy wszystkie drogi (z tego co wiem to tak ale wole się spytać) na tej trasie są darmowe?

W zasadzie najlepsza jest chyba automapa ;] A nawigację hmm osobiście mam Beckera i mogę polecić nawigację tej marki ale niestety 600zł to trochę za mało na ich nawigację ale może coś od blow albo pentagrama ;]

Witam! Ja bym pojechał trochę inaczej, a mianowicie z Berlina na Szczecin dalej Goleniów, Wolin i Świnoujście.

Jaki sprzęt sobie kupisz to ci nie doradzę ale jak już to z auto mapą bo ona jest najlepsza obecnie.

Ja mam całkiem tanią nawigację Larka odblokowałem sobie ją i zainstalowałem auto mapę i jestem zadowolony.

Możesz jechać “richtig” fajnymi autobanami aż do Ahlbeck i dalej

. Nic tam zdaje się po drodze płatne nie będzie =D\> :lol: . Możesz również do Polski wjechać w Kołbaskowie, tyle naszymi drogami dasz radę przejechać.Pozdrawiam.

tak proponuje właśnie Gmaps, więc usawiłem punkt środkowy B aby przepuścuił trase najwięcej przez Niemcy.

tylko dlaczego? skoro mogę 99%trasy jechać normalnymi drogami. Da się tak wjechać do Świnoujścia jak pokazałem na mapie?

co sądzicie o tej: http://www.ceneo.pl/4587953

Poczytaj sobie wątek poniżej:

wybor-nawigacji-samochodowej-t400693.html

Planowanie trasy jak najdłużej w Niemczech to bardzo dobry pomysł. W zależności kiedy będziesz jechać, możesz trafić na korek, który zaczyna się w Szczecinie i ciągnie się do rozjazdu na Świnoujście czyli ok 80 km, wiem bo jestem ze Szczecina. Droga alternatywna ostanie kilometry po Niemczech, jest wygodna, nie jest szeroka ale nie ma tam takiego ruchu jak po prawej stronie Odry.

wyjeżdzam w nocy z piątku na sobotę.

chciałbym aby navigacja miała: (podaję w kolejnośći od najważniejszej funkcji do mniej ważnych)

-AUTOMAPE

-asystent pasa ruchu

-TMC

-częste odświerzanie (co 1sek)

-odblokowany Windows CE 5.0

Kolego ciężko będzie znaleźć coś “gotowego” pod twoje wymagania. Tomtom chyba odpada bo są problemy z jego odblokowaniem, ale oni maję też swoje mapy. Nawigację kup sobie jaka ci pasuje a na allegro masz aukcje gdzie za 10zł odblokowują system :stuck_out_tongue: . Ja bym polecał coś z Garmina bo mają dokładne mapy i są cenione przez podróżników.

kupuję tą nawigację: http://www.euro.com.pl/nawigacja-samoch … ropa.bhtml :slight_smile: