Jak obecnie wygląda sytuacja z aktualizacjami w Windows 7 64bit?

(maew) #1

Witam, dawno nie korzystałem z windows 7 64bit a że mam licencję to szkoda by się marnowała, z tego co czytałem jednak ten system ma co raz jakieś problemy z aktualizacjami, czy mógłby ktoś z was napisać jak to u niego wygląda np. po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji? Czy są jakieś problemy ze stabilnością? Można zaktualizować spokojnie cały system?

(fiesta) #2

Nie wiem skąd ludzie biorą takie bajki spod pieca ?

System się bez problemów aktualizuje, jest stabilny i ma mieć wsparcie rozerzone do 2020 roku. Choć nowe funkcje nie będą się pojawiać od stycznia 2015, ale łatki bezpieczeństwa w ramach wsparcia rozszerzonego będą nadal publikowane.

(Longhorn2009) #3

Aktualizacje czasem są wadliwe, ale błędy są na bieżąco poprawione. Generalnie śmiało można aktualizować system.

(kuba3351) #4

Jest wszystko ok, możesz instalować. Jedyne co powinieneś mieć na uwadze to to, że w styczniu 2015 system przechodzi w 2 fazę wsparcia technicznego, czyli nie dostanie już np. Nowej wersji internet exolorera, Windows Media Playera, Directx ani żadnych innych bajerów, będą tylko aktualizacje latające luki w zabezpieczeniach