Jak obecnie wygląda sytuacja z aktualizacjami w Windows 7 64bit?

Witam, dawno nie korzystałem z windows 7 64bit a że mam licencję to szkoda by się marnowała, z tego co czytałem jednak ten system ma co raz jakieś problemy z aktualizacjami, czy mógłby ktoś z was napisać jak to u niego wygląda np. po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji? Czy są jakieś problemy ze stabilnością? Można zaktualizować spokojnie cały system?

Nie wiem skąd ludzie biorą takie bajki spod pieca ?

System się bez problemów aktualizuje, jest stabilny i ma mieć wsparcie rozerzone do 2020 roku. Choć nowe funkcje nie będą się pojawiać od stycznia 2015, ale łatki bezpieczeństwa w ramach wsparcia rozszerzonego będą nadal publikowane.

Aktualizacje czasem są wadliwe, ale błędy są na bieżąco poprawione. Generalnie śmiało można aktualizować system.

Jest wszystko ok, możesz instalować. Jedyne co powinieneś mieć na uwadze to to, że w styczniu 2015 system przechodzi w 2 fazę wsparcia technicznego, czyli nie dostanie już np. Nowej wersji internet exolorera, Windows Media Playera, Directx ani żadnych innych bajerów, będą tylko aktualizacje latające luki w zabezpieczeniach