Jak oceniacie MP4 Pentargram EON-Slide-R?

Jak oceniacie MP4 Pentargram EON-Slide-R? Chce go kupić, bo ma wiele niespotykanych fukcji w innych MP4. A jak z szybkością działania gier NES?

Mam wersje 8GB od tygodnia.

Do muzyki naprawdę dobry, jakość dźwięku świetna, duże możliwości equalizera. Radio odbiera w miarę dobrze(antena w słuchawkach). Filmy są bardzo dobrej jakości, wyświetlacz jest bardzo wyraźny pod każdym kątem widzenia. Słuchawki są wygodne, w zestawie były 3 różne rozmiary nakładek kanałowych(S, M, L).

Co do gier… To raczej w ogóle nie chodzą… Poza tym granie na panelu dotykowym to jedna z gorszych rzeczy z jakimi się spotkałem. Wg mnie te gry to tylko niepotrzebny bajer, ale co kto lubi…

Jest jeden duży minus, szybkość pamięci… Wiedziałem, że nie można się spodziewać szokujących prędkości w odtwarzaczach w tej cenie, ale to co zobaczyłem mnie dobiło, gdy kopiowałem po raz pierwszy całą muzykę z komputera (ok 2GB) to trwało to ponad godzinę! Tak to nie pomyłka! Może w wersji 4GB jest szybsza pamięć.

O baterii nie wiele mogę na razie powiedzieć bo nie sformowałem jej jeszcze do końca(dopiero 2 ładowanie).

Co do eBook’ów to pliki *.txt czyta bez problemów, można nawet zmieniać rozmiar i kolor czcionki.

Przeglądarka zdjęć działa powoli i jedyną opcją widoku jest lista, bardzo brakuje mi miniaturek… Zdjęcia można obracać, przybliżać. Nie wszystkie zdjęcia w formacie * .jpg potrafi otworzyć, przy niektórych pisze, że zły format. Jak przejechałem IrfanView’em wszystkie zdjęcia ten problem zniknął.

Miernik energii baterii jest nie precyzyjny, ma tylko 3 paski więc nie można określić ile zostało jeszcze energii, czy 1/3, czy może już prawie pusto.

+Plusy:

+wiele obsługiwanych formatów video i audio

+świetna jakość dźwięku

+wyświetlany obraz jest świetnej jakości, duże kąty widzenia, duży wyświetlacz

+duża pamięć

+przystępna cena - ja kupiłem wersje 8GB w Merlinie za 322zł

-Minusy

-poooowolna pamięć(co wyklucza go jako pendrive) - ale w tej cenie nie znajdziemy nic lepszego, chyba że będzie to pendrive

-problem z niektórymi zdjęciami, nawet gdy format się zgadza, brak miniaturek, powolne działanie

-panel dotykowy czasami nie reaguje

-nie precyzyjny miernik energii

Ogólnie oceniam go pozytywnie. Tak w skali od 1-5 to dałbym mu… Hmmm… 4 - dałbym +3, ale cena jest bardzo przystępna, więc to zawyża ocenę.

Panelu dotykowego trzeba sie nauczyć używać.

Napisałem się troche, ale mam nadzieję, że to rozjaśni Ci sprawę. :slight_smile:

stasiek1240 , Dzieki za info. Spróbuj jeszcze wgrać do niego grę NES z poniższej strony i sprawdź ich wydajność… :lol: Czy się nie zacinają i czy jest odpowiednia liczba klatek na sekundę. Nic lepszego nie spotkałem, więc to na pewno kupię.

Jakiej strony? Nie ma żadnego linka w Twoim poście.

http://www.pegasus-gry.com/gry.php

Z tej strony. Chyba zaspałem #-o

Pobrałem grę Mario, i wrzuciłem na niego.

Gra się uruchamia, ale za nic nie da się poruszać po Menu, nie reaguje na żaden klawisz. Gdy włączył się pokaz gry(sam z siebie) to gra wyraźnie klatkowała. Próbowałem też z kilkoma innymi grami z tej strony co podałeś(z panelu TOP 15, po prawej stronie), ale wszędzie jest tak samo. Niektóre nie chciały się nawet załadować.

Nie wiem, czy to ja nie umiem obsługiwać tego czy ten emulator jest tylko do wybranych gier.

Nie wiem czy wiesz, ale player ma standardowo wbudowane kilka gier, m.in. Snake, które działają bo grałem w nie z ciekawości.