Jak odblokować foldery profilowe?


(Kreuger) #1

Witam mam pytanie odnośnie zabezpieczeń profili. Zatem padł mi system, coś nie tak z dyskiem (nie idzie odpalić windowsa XP) podłączyłem dysk do drugiego kompa i folder z mojego profilu (document and settings, wszystko z pulpitu) nie da się otworzyć. Pisze że odmowa dostępu... Czy można to w jakikolwiek sposób ominąć, by zgrać moje profilowe pliki ?

Ta partycja to NTFS, Windows to XP professional... Proszę o pomoc ponieważ mam tam bardzo ważne pliki i muszę je odzyskać.


(Mireczek) #2

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl


(Kreuger) #3

noooo dzięki wielkie :slight_smile: a teraz może ktoś wie jak odzyskać hasło Administratora ? bo z moją pamięć kuleje... :frowning:

Mam profil administracyjny ale żeby wykonać powyższą czynność muszę wbić na admina lecz nie moge bo hasła nie pamiętam...

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 23:55

kk mam :] i powiem wam że nawet działa :stuck_out_tongue: (http://komputery.katalogi.pl/Jak_skasowa%C4%87_has%C5%82o_administratora_w_Win_XP-t15030.html)


(Mireczek) #4

A na przyszłość przy pomocy jakiegoś Tweakera (np. TweakUi), przenieś sobie podstawowe foldery (Dokumenty, Pulpit, inne), na inną partycję niż systemowa. Przy padzie systemu nic nie tracisz, a dodatkowo mniej fragmentujesz partycję systemową. :slight_smile: