Jak odblokować port 7171?

Może mi ktoś powiedzieć jak odblokować port 7171 ?? ?? Bo bardzo chcem mieć własnego ots ale niemoge bo neostrada poblokowała porty. AA właśnie mam neostrade 1024, nie live boxa. Może mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak odblokować port 7171 ?? ??

skontaktuj się z dostawcą, sam nie odblokujesz.

pisalem do neostrady maila ale odpisali mi tak: "nie ingerujemy w sprzęt abonenta: czy jakoś tak :frowning: I co teraz??

Najprostsze wyjscie - internet z “kablówki” (polecam) hehe.

Ja płace 20 zł ->256Kb, żadnego abonamentu dodatkowego i żadnych problemów, blokowan i innych badziewi. Pozdrawiam

Hashi dzieki za pomoc :frowning: Ale jak ja tam zadzwonie i powiem “czy można odblokować port 7171” to koleś (zapewne idiota do kwadratu) nie skapuje o co chodzi… :confused:

Złączono Posta : 15.04.2007 (Nie) 18:55

zadzwonilem i ziom nie mial pojecia o co chodzi :confused: Ale w koncu powiedzial mi co zrobić:

w cmd musicie wpisac netsh winsock reset

i porty powinny sie odblokowac

Bartek nie rozumie twojego problemu

napisz może jakie masz łącze i i czy masz jakiś router

bo z tego tego wnioskuje ze masz neostrade??

więcej info proszę to ci pomoge

genius23 dzięki za chęci. Mam neo 1024 modem speedtouch. Ale to nie chodzi nawet o te porty. Bo one są odblokowane bo juz to wiem. Czkaj skopiuje ci moj temat z innego forum moze coś mi powiesz :frowning: :

Zadzwonilem do TP zeby mi odblokowali porty - ok, odblokowali!!

Mam SILNIK YUROTS u mnei śmiga bez problemu!!

MAm webserva!! Acc mi śmiga - innym nie!!

W ustawienia firewalla nie moge wejść- wyskakuje komunikat!!

Jak w zaawansowanych ustawieniach połączenia dodałęm yurots obudwa tak jak w poradniku!! DAJE OK - WYSKAKUJE MI BŁĄD!! CZY MOGE MIEĆ JESZCZE JAKĄ NADZIEJE NA SWOJEGO OTS?? !!