Jak odczytać hasła z mozilli firefox?

Witam,

mam takie pytanie.

Chce zalogować się do poczty na wp ale mam tylko login do mojego konta, tzw. autouzupełnianie czy jakoś tak.

Wiem, że można sprawdzić hasło ale tylko wtedy gdy jest ono zapisane przez firefoxa.

Chciałem się dowiedzieć czy firefox zapisuje gdzieś hasła naprzykład podczas logowania się na pocztę, badz na nk czy na inne portale poniewaz zapomnialem swojego hasla a mam sam login :evil:

Narzędzia -> Preferencje -> Bezpieczeństwo -> Zapamiętane hasła -> Wyświetl hasła. Firefox pyta za każdym razem, czy zapamiętać hasło, gdy się gdzieś logujesz, o ile tego nie wyłączyłeś.

Co do wp.pl to tam też chyba były “pytania pomocnicze” w razie zapomnienia hasła.

opcje autouzupełnianie hasła miałem akurat przy tym loginie wyłączone. Jedynie co mi się uzupełnia automatycznie to nazwa użytkownika, dlatego chciałem się dowiedzieć czy firefox w jakiś inny sposób nie przechowuje bądź przynajmniej zapamiętuje hasła skoro zapamiętał login to możliwe że gdzieś też ma hasło.

pozdrawiam

Czytałeś to co napisał marcin’82?

Przecież podał Ci dokładnie: Narzędzia -> Preferencje -> Bezpieczeństwo -> Zapamiętane hasła -> Wyświetl hasła.

nie przechowuje,po co ma przechowywać skoro nie ustawiłeś aby uzupełniał hasło, a nie możesz wejść tu https://profil.wp.pl/haslo.html i przypomnieć sobie hasła

a przeczytałeś co ja napisałem ?? bo chyba nie za bardzo. Jak by mi chodziło o hasło zapisane przez firefoxa to sam bym sobie to już dawno znalazł i nie zawracał wam gitary. Chodzi mi o to np. jak wchodzę na “dobreprogramy.pl” to przy logowaniu mam “login” i “hasło”. W miejscu “login” mam wpisane swój nick automatycznie “pozdro600” a hasło muszę uzupełnić sam. I jak zapomnę hasła to czy jest jakaś inna możliwość aby odzyskać hasło, które było już kiedyś wpisywane, czy to gdzieś się nie zapisuje, nie wiem jakieś ciasteczka albo coś podobnego.

nie chodzi akurat o wp.pl to był tylko przykład a poza tym to też nie rozwiązuje mojego problemu

pozdro

pozdro600 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

pozdro600 , mam taki pomysł. Spróbuj skontaktować się z adminem tej strony. Hasła na pewno nie odczyta, ale może da radę Ci zmienić hasło.