Jak odinstalować Ashampo WinOptimizer8?

System VistaHome, laptop HP. W trakcie odinstalowania za pomocą CCCleaner proces dezinstalacji został przerwany,przestał działać rownież Cleaner/dziwne/.Wśród programów w miejsce dezinstalowanego jest napis "Dezinstalacja programu WinOptimizer8.

Zainstalowałem ponownie CCleaner i działa, ale WinOpt8 nie odinstalowuje, narzędzie dezinstalacji w systemie też nie może sobie poradzić.Na ekranie jest nadal oryginalna ikona.

Nie chcę instalować narzędzia Ashampo do dezinstalacji, bo mam z programami tej firmy problem nie pierwszy już raz. Jaki jest inny skuteczny sposób na wyinstalowanie?

Najszybciej to będzie zainstalować jeszcze raz WinOptimizer8, a potem odinstalować go panelu “Dodań usuń programy” albo bezpośrednio deinstalatorem. Dopiero później przeczyść rejestr CCleanerem.

Dzięki, nie skorzystam, nigdy Ashampo już.

To chcesz odinstalować, czy nie?

Poczytaj <<>>

Jak napisałem już, nie chcę instalować nic pod firmą Ashampoo, ich dezinstalatora też.

sprawdz w trybie awaryjnym czy usuniesz

Jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym?

Sprawdzałem w trybie awaryjnym, już na poczatku, niestety, nawet nie rusza z miejsca próba usunięcia.

Człowieku! Rozumiem Ashampo zrobił kuku i Baba focha strzelił. Każdy chce być jak Jarosław, ale bez przesady! Nie chcesz mieć nic wspólnego? Tyle, że o tym to myśleć trzeba było przed instalacją i zrobić obraz bezpieczeństwa np. Redo, teraz nie trzeba marudzić tylko pobrać, ponownie zainstalować i skorzystać z narzędzia uninstall jak bóg przykazał.

Zainstalowałem i ponownie usunąć nie można ani CCleaner, ani Geek unistaler.

sprawdź czy ten go znajdzie

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

Wyłącz w autostarcie i sprawdź, czy nie masz w usługach tego ashampoo, też wyłącz. Potem użyj geeka z opcji usuń program/wymuszone. Potem wyszukaj resztki i skasuj.

Niestety , wymuszony tez jest nieskuteczny.

Dodane 16.04.2013 (Wt) 20:17

Teraz po kolejnej próbie komunikat “Please correct the problem or obtain a new copy of the program”. Ale ja nie mam zainstalowanej kopji?

Dodane 16.04.2013 (Wt) 20:28

A komunikat “Please correct the problem or obtain a new copy of the program”.

Pozostaje ręczne usuwanie zablokowanych plików. Najlepszy do tego jest Odkurzacz poprzedniej wersji 12.6.0.9. Pamiętaj. Nie jest on już do czyszczenia komputera. Pobiera się portable na wolny dysk. http://www.franmo.pl/v2/archiwa/ Znajdź w spisie to portable. Po pobraniu Klika się prawym przyciskiem myszy i wchodzi we właściwości. Wyświetli się okienko, w którym u góry będzie widniała nazwa. Usuń .deprecated pozostanie odk12.6.0.9portable.exe i daj na dole OK. Otwórz ten plik. Wyświetli się panel programu. Klika się na logo po lewej u góry i wybiera moduły. Klika się na moduł zablokowanych plików i masz to okno na pulpicie. W opcjach folderów masz ustawić na pokazywanie ukrytych plików i folderów. Następnie uruchom wyszukiwarkę i wpisz słowo ashampoo. Na panelu wyszukiwarki zaznaczasz wszystkie pliki i foldery ashampoo i przesuwasz je trzymając lewy klik myszy do górnego pola panelu odkurzacza. Potem klikasz na usuń. Wyświetli się powiadomienie o użyciu rozszerzenia, klikasz na tak i zacznie się usuwanie. Będziesz widzieć masowe odblokowywanie i usuwanie plików, folderów i wpisów. Po skończonej pracy program poprosi o restart i pochwali się, że usunął wszystko. Lecz jeszcze poszukaj resztek, a co znajdziesz, to już normalnie usuń. Użyj w końcu JetClean z DP. Usunie to pozostałości, błędne ścieżki i wpisy w rejestrze, dużo lepiej, niż ccleaner.

To najbardziej skuteczny program, ten moduł poprzedniego odkurzacza. U mnie usuwał zablokowanego ZenOK, babilony, conduity itd. Takie przydatne portable trzymaj na czarną godzinę. W usuwaniu wprawiłem się. Unlocker kiedyś zablokował mi system i tego programu nigdy nie polecę nikomu.

Powodzenia!

Mam zainstalowany oryginał, a tu komunikat :Please correct the problem or obtain a new copy of the program".

Czekaj, bo nie wiem. Chciałeś odinstalować, masz zablokowany program. Chciałeś usunąć, podałem niezawodny sposób, na odblokowanie, usuwanie plików i wpisów w rejestrze. Co się stało? Za trudny program, ten moduł usuwania zablokowanych plików i folderów?

Jest jeszcze jeden sposób na usuwanie uciążliwych plików. Max delete 1.1 portable usunie każdy wskazany plik ashampoo.exe podczas restartu, zanim aplikacja załaduje się w systemie. Potem normalnie można usuwać foldery i pozostałe pliki.

Jakby jeszcze co się nie widziało, to daj logi OTL i może któryś ze specjalistów pousuwa Ci tego ashampoo z systemu.

Próbowałem kilka programów aby odinstalować /nawet Ashampoo/, skuteczny był dopiero Revo Unistaller Pro, tam poprzez tzw reczne odinstalowanie/skanując/, usunąłem niechciany program, także kilka tolbarów.

Dodane 25.04.2013 (Cz) 20:37

Dopiero Revo Unistaller Pro pomógł! Polecam na takie problemy.