Jak odinstalowac flash player?

ok, Poziom domyslny. zrobione

tak więc pasek inform. nie wyświetla sie :?

Masz SP2?

Zobacz czy jakiś dodatkowy program (np. firewall) nie ma włączonej opcji blokowania ActiveX.

Poza tym musisz chwilkę poczekać aż się wyświetli, powinno jeszcze wyświetlić się okno z pytaniem czy zainstalować kontrolkę ActiveX. Okienko pojawia się z lekkim opóźnieniem, jeżeli można tak powiedzieć :slight_smile:

Ewentualnie wypróbuj ten link:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=293

Jeśli chodzi o ActiveX:

Działają ci na IE strony typu skanery antywirusowe online?

Działają, a wiem, bo panda scan pracuje tylko na IE i niedawno wlasnie skanowalem.

Mam XP z SP2

Wiem o co chodzi z kontrolką, swego czasu wyskakiwalo okienko. Czy mogę je jakos wywolac?

No i pobralem installatora oczywiscie w IE, odpaliłem, dolecialo do 100% i cisza. Wchodze na youtube.com i dalej pokazuje, ze niemam flash playera.

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 22:32

ale numer, postanowilem wylaczyc antywira i otworzyc film na youtube.com i o dziwo poszło :o film sie skończyl, włączam go jeszcze raz i znów staje :!: teraz wyłączam antywira i nic to nie daje :roll:

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 22:39

a jutro zobacze za sterownikami do dzwiekowi, bo przez pierwsze 2 sek filmu slychac szmery

:expressionless: A masz zainstalowane wszystkie aktualizacje do IE?

Tak.

Nurtuje mnie to czemu już dwa razy film bez przeszkód wystartowal a innymi razami zawiecha :?:

Hmm… :expressionless:

Cóż to popróbujemy czegoś innego.

Masz w Panelu sterowania pozycję Adobe Flash Player 9 ActiveX?

Używasz programów, które mogłyby blokować elementy flash?

W IE: Narzędzia --> Zarządzaj dodatkami

Poszukaj na liście Dodatki obecnie… albo Dodatki, które były… pozycji Shockwave Flash Object i sprawdź, czy jest włączona.

Narzędzia --> Opcje internetowe --> Zabezpieczenia --> Internet --> Poziom niestandardowy i zobacz, jakie masz ustawienia dla ActiveX.

W panelu oprócz standardu mam Java.

Normalnie uzywam Avast!, licznika i komunikatorów.

Jest włączona

Włączylem dla ActiveX i pobrałem flash player na IE. Film otwiera sie tak samo jak na FF, czyli to wina nie ustawień przeglądarek. Tylko czego?

Złączono Posta : 30.08.2006 (Sro) 19:27

hmm to dziala http://www.smog.pl/wideo/3415/mistrz_ortografii/