Jak odinstalować GG 10?

Witam.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu. Otóż diabli mi dopomogli zainstalować GG 10 i teraz za żadne skarby nie mogę go usunąć gdyż pojawia się taki oto komunikat: KLIK.

Czy ktoś z Was może mi pomóc rozwiązać ten problem? Oczywiście wszystko robię z konta Administratora.

Z odinstalowywaniem innych programów też jest taki problem?

Nie, tylko z tą wersją GG.

Spróbuj usunąć gadu gadu programem Revo Uninstaller, może tak się uda.

Mógłbyś napisać jak posługiwać się tym programem? Nigdy go nie używałem i trochę się obawiam żeby na diabła nie narobić zaraz.

Może spróbuj uruchomić deinstalator z folderu GG z uprawnieniami administratora, bo widzę, że nie pracujesz na XP.

Pracuję na XP a deinstalator już uruchamiałem z takim samym skutkiem.

Próba usunięcia GG 10 za pomocą Revo Uninstallera zakończyła się takim samym komunikatem jaki zamieściłem w poście 1.

ta zielona obwódka nie jest przypadkiem od jakiegoś sandboxa czy czegoś podobnego ?

Obwódka jest od Online Armor i oznacza tryb Run Safer, kiedyś to ustawiłem i wcale o tym zapomniałem… Naprowadziłeś mnie na trop, serdeczne dzięki :slight_smile: GG już wywalone, temat można zamknąć.

To wejdź w folder w którym masz zainstalowane GG i wywal.

Sa do tego różne programy czyszczące kilka tematów na forum było

:arrow: program-usuwania-plikow-t38939.html

:arrow: program-usuwania-plikow-t38939.html

Też korzystałem przez kilka miesięcy z wersji 10 i stwierdziłem, że wersja 7.7 była o niebo lepsza.

Jeśli chcesz to masz tu tę wersję

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/GaduGadu-GG … 12217.html

@Edit

Nie zwróciłem uwagi na poprzedni post.

swexed czytaj ze zrozumieniem, już usunął.