Jak odinstalować IE

(Kris) #1

Witam mam takie oto pytanie bo chcę sie przesiąść z IE na Firefoxa i chciałbym usunąć z kompa IE ktoś mi może powiedzieć jak to zrobic bo słyszałem że są później jakieś kłopoty a chciałbym ich uniknąć :wink:

Pozdrawiam

(Monczkin) #2

1kris1 poprostu nie używaj IE - nie usuwaj jeśli nie chcesz mieć problemów. Więcej znjadziesz używając wyszukiwarki na forum

(Myszonus) #3

zostaw IE.

Polecam lekturę - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... stalowa%E6

(Micromac) #4

A po co masz w ogóle usuwać? Przecież to nie przeskadza. Możesz uzywac alternatywnych przeglądarek w stosunku do IE jak Firefox czy Opera

(McDracullo) #5

Narobisz więcej bałaganu niż pożytku. Zostaw IE i korzystaj z alternatywnej przglądarki.

(sdar) #6

A co to ma do tematu? Jak już nie masz co pisać to porozwiązuj krzyżówki :?

OT -> KOSZ

(Lukaszxp) #7

Ja mam mozzile i IE i się nie gryzą. Ale kolega przed ściągnięciem liska sobie usunął IE. Nie miał jak ściągnąć. :mrgreen: :mrgreen:

(Grzesiek1) #8

Mozesz usunąć z płyty instalacyjnej IE6 programem nLite i nagrać na nową płyte xp bez IE6 i zainstalowac odnowa sysa bez niej

(sdar) #9

Technicznie rzecz biorąc IE można odinstalować lecz wiąże się to z "upośledzeniem" całego systemu. Bez IE nie uda się uruchomić wielu programów, które do poprawnego działania wymagają składników zawartych w IE (np. większość komunikatorów). Tak więc usuwanie IE jest zdecydowanie odradzane. Temat ten był już wielkokrotnie poruszany na forum więc mam nadzieję, że autor tego tematu uzyskał już niezbędne informacje.

(Kris) #10

Dziękuję wszystkim skorzystam z Waszych rad i zostawię IE w spokoju i zainstaluję ff dodatkowo :slight_smile: dzieki jeszcze raz i pozdrawiam :slight_smile: