Jak odinstalować IE

Witam mam takie oto pytanie bo chcę sie przesiąść z IE na Firefoxa i chciałbym usunąć z kompa IE ktoś mi może powiedzieć jak to zrobic bo słyszałem że są później jakieś kłopoty a chciałbym ich uniknąć :wink:

Pozdrawiam

1kris1 poprostu nie używaj IE - nie usuwaj jeśli nie chcesz mieć problemów. Więcej znjadziesz używając wyszukiwarki na forum

zostaw IE.

Polecam lekturę - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … stalowa%E6

A po co masz w ogóle usuwać? Przecież to nie przeskadza. Możesz uzywac alternatywnych przeglądarek w stosunku do IE jak Firefox czy Opera

Narobisz więcej bałaganu niż pożytku. Zostaw IE i korzystaj z alternatywnej przglądarki.

A co to ma do tematu? Jak już nie masz co pisać to porozwiązuj krzyżówki :?

OT -> KOSZ

Ja mam mozzile i IE i się nie gryzą. Ale kolega przed ściągnięciem liska sobie usunął IE. Nie miał jak ściągnąć. :mrgreen: :mrgreen:

Mozesz usunąć z płyty instalacyjnej IE6 programem nLite i nagrać na nową płyte xp bez IE6 i zainstalowac odnowa sysa bez niej

Technicznie rzecz biorąc IE można odinstalować lecz wiąże się to z “upośledzeniem” całego systemu. Bez IE nie uda się uruchomić wielu programów, które do poprawnego działania wymagają składników zawartych w IE (np. większość komunikatorów). Tak więc usuwanie IE jest zdecydowanie odradzane. Temat ten był już wielkokrotnie poruszany na forum więc mam nadzieję, że autor tego tematu uzyskał już niezbędne informacje.

Dziękuję wszystkim skorzystam z Waszych rad i zostawię IE w spokoju i zainstaluję ff dodatkowo :slight_smile: dzieki jeszcze raz i pozdrawiam :slight_smile: