Jak odinstalowac pakiet asusa ?pod win 7 home?

:slight_smile: Witam…i pytam…koledzy…zakupiłem laptka Asusa…no i oczywiście chciałem odinstalować cały pakiet niepotrzebnych programów…no i oczywiście usunąłem któryś tak ze podczas ładowania się systemu…informuje mnie ze nie może odnaleźć…jakiegoś tam pliku…jak załatwić ![-o<

Nie bardzo :wink:

No to podrzuć tam gdzieś ,ten jakiś tam plik :stuck_out_tongue: Co to za plik ?

Boot z płytki z systemem > napraw komputer > naprawa podczas uruchomiania( [klik](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) )

a może inaczej…jak wejść w opcje autostrat…i wyłączyć go…tylko jak dojść do opcji…auto start :?: :?: …

Napisz co to za plik przecież nikt tu nie jest wróżka. Odpowiedz na pytanie to pogadamy …

Nie można załadować zestawu mom.implementation lub jednej z jego zależności.Nie można odnaleźć określonego pliku #-o

To całe MOM.Implementation zdaję się mieć związek ze sterami ATI (CCC),masz kartę graficzna ATI i NetFramework? >> Przeinstaluj NetFramework i sterowniki/CCC.

odtworzyłem system z kopii…ale pytanie dalej podtrzymuje jak pozbyć się tych wszystkich nie chcianych programów asusa w bezpieczny sposób??? z całego pakietu…aby nie powtórzył się problem…podpowie mi ktoś koledzy… :?: :?: :?: #-o ![-o<

Dodane 12.12.2010 (N) 8:46

Czy może ktoś podpowiedzieć …jak bezpiecznie usunąć …te ,bardzo pomocne programy! !!

Witaj. Ja zrobiłem tak:

Najpierw sprawdziłem, który jest do czego. Potem zainstalowałem Revo Uninstaller i używając opcji zaawansowanej ( usuwa resztki z rejestru ) kolejno usuwałem programy. Potem jeszcze CCleoner wyczyściłem rejestr i po sprawie. Powodzenia