Jak odinstalowac PPStream?

Mysle,ze znalazlem sie w dobrym miejscu.Moj problem dotyczy zainstalowanej aplikacji do ogladania meczow pilki noznej PPStream.Otoz nie moge w zaden sposob odinstalowac tej aplikacji.Ani Ccleaner’em ani klasycznie odinstaluj/zmodyfikuj.Pokazuje mi sie ramka z jakimis dziwnymi znakami,pod spodem komendy :“ROZPOCZNIJ” “ANULUJ”.To tyle co mozna zrozumiec z tego co w ramce napisane.Po kliknieciu "rozpocznij slysze tylko krotki dzwiek z kompa i tyle.Proces nawet sie nie zaczyna.Chce to wykasowac bo wlasciwie nie spelnia oczekiwan.A boje sie ze narobi smietnik w systemie.

Witam. Myślę, że może Ci pomóc program o nazwie Odkurzacz - do ściągnięcia także w Dobrychprogramach. Jednym z jego modułów jest moduł usuwania używanych plików. Po prostu wskaż folder w którym zainstalowana jest ta aplikacja której nie możesz usunąć i spróbuj tym modułem to zrobić. Pozdrawiam

Dzieki serdeczne.Siadam i probuje.

Ewentualnie odinstaluj programem Revo Uninstaller.

(wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości jakie Revo odnajdzie)

Przed rozpoczęciem deinstalacji najpierw musisz całkowicie wyłączyć program PPStream.