Jak odinstalowac service packa?

Mam pytanie

zrobilem formata i razem z windowsem zainstalowal mi sie SP 2 ale widze ze nie jest dobrze z kompem . jak go odinstalowac??

Jeżeli jest to Service Pack zintegrowany z systemem, to nie usuniesz go. Jeżeli nie, to usuniesz go poprzez dodaj/usuń programy po wcześniejszym zaznaczeniu pokazywania zainstalowanych aktualizacji.

szkoda ;/

A dlaczego chciałbyś odinstalować SP2 ? Jaki masz problem z komputerem ? Może to nie jest wina SP2 ?

mam teraz win xp prof z sp2 czy moge nalozyc jakos win xp he sp1 bez utarty zaintalowanych plikow i programow?

Możesz próbować poprzez instalację naprawczą, ale wątpię aby to się udało.

Ale napisz co się dzieje z tym systemem.

podczas ogladania filmow, grania w gierki caly komputer sie zawiesza ;/

Zainstalowałeś sterowniki, a zwłaszcza te od karty graficznej?

no jasne

Zrób optymalizację systemu: viewtopic.php?t=76580

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Podaj zawartość zakładki Info z programu HD Tune

CPU 54

GPU 50

system 33

AUX 48

HD0 38

stopni naturalnie

to macie odczyt z HD tune : http://img522.imageshack.us/my.php?imag … tuuvl7.jpg

to raczej nie wina sp2 jeśli chcesz to zainstaluj sp3(możesz usunąć) i zobacz czy to coś zmieni

A podczas normalnej pracy też się zawiesza, czy tylko przy graniu w gry i oglądaniu filmów ?

Napisz jaką posiadasz kartę graficzną oraz płytę główną.

Jakie kodeki do odtwarzania filmów masz zainstalowane ?

mam ge force 6200 , intel celeron 3.2 ghz MSI

przy normalnej pracu nie - chociaz gralem kiedys w gierke online w necie taka flasowke i sie zacial.

mam k-lite codeck pack

denerwuje mnie tez temp. po wlaczeniu kompa temp procka wynosi ponad 50 stopni i karty graf tak samo

Co do temperatury procesora, to przeczyść cooler procesora z kurzu. Może najwyższa pora wymienić pastę termoprzewodzącą na procesorze na świeżą ?

Przy okazji odkurz pozostałe podzespoły.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane ?

dzis przekonalem sie ze to wina temp. wynioslem kompa na dwor wlaczylem i simgal jak trzaa