Jak odinstalować sp2

mam prośbę jak odinstalować sp2 w usuń /dodaj tego nie ma po wgraniu komp mi się zawiesz programy się blokują lub się nie odpalają więc proszę niech ktoś mi pomorze go odinstalować

Lepiej jest zainstalowac jeszcze raz Xp’ka niz odinstalowywac SP2. System bedzie bardzoooo niestabilny po deinstalacji SP2.

Jeżeli go instalowałeś z instalki to w Dodaj/Usuń jest. Zaznacz u góry opcje aby pokazywało ci aktualizacje. :smiley:

A to niby czemu???

w opcjach folderów nie ma takiej opcji " pokazuj aktualizacje

??

===::> Panel sterowania

sp2 instalowałem z instalki ale nie ma go w usuń/dodaj programy to gdzie on jest

a spróbuj uruchomic instalatora sp 2 i moze tam bedzie funkcja dejstalowania :slight_smile:

W dodaj/ Usuń u góry masz miejsce gdzie musisz zaznaczyć aby były widoczne aktualizacje do odinstalowania. :smiley:

na górze nic nie ma z boku jest dodaj/usuń składniki windows ale i tam nie ma sp2 i nie mam już instalatora sp2 i jak mam to zrobiC ? :cry:

Nie masz takiego czegoś do zaznaczenia w Dodaj/Usuń

in2mc.jpg

Właśnie nie mam

ja nie mam

To ty masz wogle sp2???

PPM na Moj Komputer>>własciwości

Wzruszające. :?

wczoraj wysyłałem loga możesz sprawdzić

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20949

Jak tego niema to niemasz SP2 chłopie !

Skoro nie masz SP2 w "dodaj/usuń - spróbuj to zrobić inaczej! :slight_smile:

Start -> Uruchom i wklej:

C:\Windows$NtServicePackUninstall$\Spuninst\spuninst.exe

No i sprawdź przede wszystkim czy masz katalog

C:\Windows$NtServicePackUninstall$

Jeżeli tego nie masz - to za nic w świecie tego SP-eka nie usuniesz! :frowning:

sp2 ma zobacz w jego logu :smiley:

wpisałem to w uruchom

C:\Windows$NtServicePackUninstall$\Spuninst\spuninst.exe

i wyskoczył mi komunikat :

C:\Windows$NtServicePackUninstall$\Spuninst\spuninst odwołuje się do lokalizacji, która jest niedostępna może ona znajdować się na dysku twardym tego komputera lub sieci upewnij się czy dysk jest dobrze włożony i że masz połączenie z Internetem a następnie spróbuj ponownie. Jeżeli nadal nie będzie można zlokalizować informacji, być może zostały one przeniesione w inne położenie

kingstonn a instalowałeś z instalki czy ze zintegrowanej płyty??

Ten katalog masz ( Jest ukryty)

C:\Windows$NtServicePackUninstall$

A sprawdziłeś czy masz ten katalog we wskazanej lokalizacji?