Jak odinstalowanie Vista Transformation Pack?

Mam Vista Transformation Pack 6.0 RC1.Chciałbym wrócić do normalnego Widowsa XP,ponieważ mam troche problemów z tym packiem: nie moge korzystać poprawnie z opcji wyszukaj a gdy wchodze w opcje konta uzytkowników mam białe pole.Jak odinstalować ten pack ? Czy trzeba go usunąć prez Dodaj lub usun programy ? Czy jak odinstaluje to będzie wszystko w porządku i czy będe miał to samo co w XP? :oops: Szukałem,ale nie znalazłem podobnego tematu.

Ja tez go miałem i skasowałem normalnie, ale zostały pozostałości w systemie.

Odinstalowałes przez dodaj lub usun programy, tak ? I Miałeś wygląd Xp i czy nie miałeś problemów ?

Koniecznie.

Odinstaluj to się przekonasz.

Zainstalowałeś wersję RC1, czyli wersję, w której mogą jeszcze występować błędy.

Tego rodzaju oprogramowania lepiej nie instalować, gdyż pożytek żaden, a kłopotów dużo.

Warto to również zrobić w trybie awaryjnym.

Można powrócic do normalnego windowsa xp bez odinstalowania vtp? A co da usuwanie w trubie awaryjnym bo nie zabardzo wiem ?

vtp i tak odinstalujesz z panelu sterowania.w trybie awaryjnym lepiej nie prubować.Pozdrawiam

Marek_12 , ewentualnie możesz przywrócić system do wcześniejszego stanu, za pomocą narzędzia Przywracanie systemu Windows XP, które znajduje się w Centrum pomocy i obsługi technicznej.