Jak odistalować IE 8 - brak plików

Błagam, tylko nie odsyłajcie mnie do innego wątku. Podłapałam jakieś paskudztwo i uszkodziło mi to IE 8. Chciałam wkleić loga, ale funkcja kopiowania i wklejania nie działa. Chciałam odinstalować IE 8 i zainstalować na nowo, ale tu jest problem, bo brakuje plików. Mam G Datę. Wywaliła mi trzy trojany, ale nadal coś siedzi w systemie. Jak nie zainstaluję IE na nowo, to nie będę mogła wkleić loga. Nie wiem jak długo będę mogła korzystać z internetu, bo komputer po mału wariuje. Z góry dziękuję za szybką pomoc.

Pytanie fundamentalne - w jaki sposób masz IE 8 w systemie? Czy to jest instalacja? Wtedy w panelu sterowania/dodaj, usuń programy możesz odinstalować tę przeglądarkę. Czy to jest “systemowy” IE 8 w Windows 7? W takim przypadku panel sterowania/programy i funkcje/włącz - wyłącz funkcje systemu Windows i tutaj możesz usunąć przeglądarkę, ale być może wystarczy Ci

przechwytywanie.gif

To jest instalacja, ale jak próbuję to odinstalować w “dodaj usuń programy”, to wyskakuje mi, że brak plików. Próbowałam zainstalować IE na nowo, ale też nic z tego nie wychodzi. Opcje internetowe w ogóle się nie chcą otwierać. To cud, że mogę jeszcze pisać. Poznikały mi w IE wszystkie zakładki i jak już pisałam nie mogę nic wklejać, ani kopiować.

Dodane 16.10.2009 (Pt) 21:37

Zainstalowałam sobie operę i dzięki temu mogę wkleić loga.

http://www.wklej.org/hash/d97393cded/

Przeskanowałam komputer G Datą, MKS-em i Malwarebytes. Wynik - nic nie znaleziono. Nadal jednak nie wiem jak odinstalować tą IE 8.

Spróbuj zainstalować ponownie i dopiero potem odinstalować.

No właśnie w tym jest problem. Pisałam już o tym. Próbowałam odinstalować, ale brak jakichś plików. Próbowałam też zainstalować na nowo, ale nie da się tego zrobić bez odinstalowania poprzedniej wersji. No i tu kółko się zamyka :roll:

Dodane 17.10.2009 (So) 15:29

Z ostatniej chwili. Przeskanowałam kompa combofix i wreszcie komputer się nie muli, a przeglądarka chodzi normalnie. Problem jest jednak dalej z IE 8, bo nie mam żadnych zakładek, ale z tym to już zwróciłam się do innego działu.