Jak odkryć partycję recovery


(Ollek22) #1

Witam, mam problem z odkryciem partycji recovery. Chciałbym naprawić tą partycję bo mam ją uszkodzoną i 100% wolnego miejsca jest na niej mam już czystą płytkę z Windows 7 żeby tam skopiować, ale nie wiem jak to zrobić skoro partycji nawet nie można "odkryć". W zarządzaniu komputerem kiedy patrzałem na dyski nawet tego ruszyć nie mogę kiedy klikam PPM mam tylko pomoc przy partycji recovery.


(Dejlo) #2

Użyj jakiegoś zewnętrznego programu do zarządzania dyskami. Tylko pamiętaj,że nawet skopiowanie czystego windowsa na tą partycje nie przywróci jej sprawności,sprawa jest ździebko bardziej skomplikowana.


(Ollek22) #3

Ja chcę po prostu mieć tam czystego Windowsa 7. Nie potrzebne mi programy, które dorzucił producent. Tylko nie wiem jak to zrobić.


(Dejlo) #4

http://forum.dobreprogramy.pl/chcia%C5%82by%C5%9B-zrobi%C4%87-w%C5%82asn%C4%85-ukryt%C4%85-partycj%C4%99-recovery-zajrzyj-tutaj-t464319/


(Ollek22) #5

A jakiś program do poszerzenia partycji dobry znacie, bo mam pustą partycję RECOVERY (15Gb) do której nie mam dostępu to chociaż sobie dodam to do mojej aktualnej i z powrotem rozdzielę  żeby była już widoczna innego wyjścia nie widzę bo tak nie przekopiuję systemu na “niewidoczną partycję”.