Jak odnaleźć model karty graficznej

Witam.

Mam problem z odnalezieniem modelu karty graficznej aby zainstalowac stery.

Odrazu mowie ze w moj komputer - właściwości - sprzęt tam nic nie ma. Ani w Everescie.

Prosze o szybko odpowiedz.

Darmowy :arrow: System Info for Windows

Urządzenia —> Karty graficzne.

Sprzęt i dalej do “Menedżer Urządzeń” dotarłeś?. Powinna karta być. Stosowałeś Everest Home czy Everest Ultimate. Home nie wszystko pokaże, zobacz wersję Ultimate. Pozdrawiam.

Programy do detekcji sprzętu odczytują oznaczenia sprzętu podawane przez sterownik więc będą zbędne jeśli nie masz zainstalowanego sterownika do karty graficznej.

Wejdź w menedżer urządzeń, będzie tam urządzenie typu “nieznane urządzenie” albo “standardowa karta vga”, kliknij ppm na takie urządzenie, wybierz właściwości, znajdź identyfikator urządzenia, wklej w google albo tutaj w temacie. Za pomocą identyfikatora urządzenia odnajdzie się model karty graficznej, a co za tym idzie ułatwi to wyszukanie sterownika do niej.

PCI\VEN_1002&DEV_95C5&SUBSYS_01E21043&REV_00\4&25DFEA6C&0&0008

to jest to?

W Menedżerze urządzeń > Szczegóły > Identyfikator sprzętu .Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi ,mówią że to będzie ATI EAH3450 ,prawdopodobnie ASUS (mogę się mylić) Stery do chipsetu masz zainstalowane ?

To jest jakiś radeon tylko nie mogę znaleźć informacji który konkretnie, chyba z serii hd3xxx, ale nie jestem pewien.

Ściągnij najnowsze sterowniki do niego ze strony amd.com albo z vortalu i zainstaluj.

Ok. Sprawdze i jutro napisze dzieki za pomoc .:slight_smile:

Dodane 17.11.2010 (Śr) 16:51

Dzieki. Działa wielki pozytyw dla was. !!