Jak odnaleźć model karty graficznej

(Grzenek11) #1

Witam.

Mam problem z odnalezieniem modelu karty graficznej aby zainstalowac stery.

Odrazu mowie ze w moj komputer - właściwości - sprzęt tam nic nie ma. Ani w Everescie.

Prosze o szybko odpowiedz.

(grand) #2

Darmowy :arrow: System Info for Windows

Urządzenia ---> Karty graficzne.

(xyzzyx) #3

Sprzęt i dalej do "Menedżer Urządzeń" dotarłeś?. Powinna karta być. Stosowałeś Everest Home czy Everest Ultimate. Home nie wszystko pokaże, zobacz wersję Ultimate. Pozdrawiam.

(Spectatorx) #4

Programy do detekcji sprzętu odczytują oznaczenia sprzętu podawane przez sterownik więc będą zbędne jeśli nie masz zainstalowanego sterownika do karty graficznej.

Wejdź w menedżer urządzeń, będzie tam urządzenie typu "nieznane urządzenie" albo "standardowa karta vga", kliknij ppm na takie urządzenie, wybierz właściwości, znajdź identyfikator urządzenia, wklej w google albo tutaj w temacie. Za pomocą identyfikatora urządzenia odnajdzie się model karty graficznej, a co za tym idzie ułatwi to wyszukanie sterownika do niej.

(Grzenek11) #5

PCI\VEN_1002&DEV_95C5&SUBSYS_01E21043&REV_00\4&25DFEA6C&0&0008

to jest to?

(Łukash) #6

W Menedżerze urządzeń > Szczegóły > Identyfikator sprzętu .Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi ,mówią że to będzie ATI EAH3450 ,prawdopodobnie ASUS (mogę się mylić) Stery do chipsetu masz zainstalowane ?

(Spectatorx) #7

To jest jakiś radeon tylko nie mogę znaleźć informacji który konkretnie, chyba z serii hd3xxx, ale nie jestem pewien.

Ściągnij najnowsze sterowniki do niego ze strony amd.com albo z vortalu i zainstaluj.

(Grzenek11) #8

Ok. Sprawdze i jutro napisze dzieki za pomoc .:slight_smile:

-- Dodane 17.11.2010 (Śr) 16:51 --

Dzieki. Działa wielki pozytyw dla was. !!