Jak odnalezc nazwe karty grafiki?

Witam! i prosze o pomoc

komp jest nowy *tegoroczny*

w sterownikach znalazlam jedynie plyte z opisem jak nalezy zainstalowac sterownik ale nie mam plyty ze sterownikami (??)

wiem ze to jest asus (v621) ale…na stronie asus nic takiego nie znalazlam.

na karcie jest napis B666PI - i wsio.

chyba ze nazwa karty jest z drugiej strony - nie uda mi sie tego zobaczyc bez wyjmowania karty z plyty glownej.

prosze o pomoc bo nie wiem jaki sterownik mam zainstalowac…i skad go sciagnac.

z rad na stronie asusa juz skorzystalam - nie mam nic w systemie na temat karty bo nie mam zainstalowanego sterownika. a w systemie mi pisze ze sterownik NIEZGODNY…

z gory dziekuje

Zainstaluj :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/System-Info … 13062.html

W drzewku w programie po lewej stronie w zakładce video będą dane na temat twojej karty.

Użyj programu GPU-Z http://www.techpowerup.com/downloads/1665d/GPU-Z.0.3.6.exe

Co wyświetla GPU-Z?

wielkie dzieki.

przyznam sie ze znalazlam specyfikacje i z nie wynika ze moja karta to asus radeon eah4870 - znalazlam i zainstalowalam grupe sterownikow do ati - problem znikl :slight_smile:

ale w menadzerze urzadzen dalej mi wyswietla brak jakis sterownikow…

hmm… albo do dzwieku(ale dzwiek mam?!) albo do karty tunera tv ktorego nie uzywam…hmm…

nie wiem czy moge to olac, osobnym problemem jest to ,ze moj komp jest niestabilny i ja nie znam przyczyny…-nie sa to przyczyny softwerowe - jak mi sie wydaje.

Komp po odkurzeniu dziala spoko 3 dni :frowning: a potem znowu sie zaczynaja chocki -klocki

ale to moze w innym watku :smiley:

Pamiętaj, że przed instalacją sterowników, najpierw trzeba odinstalować stare (i przeczyścić komputer programem typu CCleaner), tak w grafice jak i w dźwięku (a później dobrze jeszcze najnowszego DirectX zainstalować).

Sprawdź temperatury w takim razie pomiar-temperatur-t340449.html

Podaj nazwę tego co się wyświetla w menedżerze urządzeń.

uczula ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.