Jak "odpowiednio" dodać zdjęcie w serwisie nasza-klasa.pl?


(Zvhirek) #1

Witam.

Ostatnio zostałem zmuszony do założenia profilu pewniej osobie w tym oto "feralnym" serwisie 8) . Co z tym idzie, miałem tam dodać jedną, dwie fotki. Pomyślałem - żaden problem. No i się przeliczyłem.

Maksymalnie można w ciągu miesiąca dodać 1MB zdjęć, z czym jedno może ważyć nie więcej niż 0,6MB. No to okroiłem posiadane zdjęcie do rozdzielczości 438x485, format .jpg, dzięki czemu uzyskałem całkowitą wagę zdjęcia 160KB. Wszedłem na profil w serwisie naszej-klasy, otworzyłem galerię, wybrałem zdjęcie. Wysłałem.

Po kilkunastu sekundach zostałem uprzejmie poinformowany, że zdjęcie trafiło do jakiejś tam kolejki i na coś oczekuję, w związku z czym niebawem powinno zostać zaakceptowane. Minęły 2h - nic. Stwierdziłem, że sprawdzę czy zdjęcie zostało zahostowane nazajutrz. Moje obawy się wówczas potwierdziły - zdjęcia wciąż nie było. Wysłałem drugi raz - nic.

Wiecie jak ten dziwaczny problem rozwiązać?


(Asterisk) #2

Obawiam się, że to problem tego serwisu.

Tym samym chyba nic się nie da zrobić


(ThEnemy) #3

Ja miałem taki sam problem, tylko, że to było podczas przenoszenia serwisu na nowe serwery. Dodałem zdjęcie, napisało, że zdjęcie czeka na dodanie i nic… zaginęło w akcji :stuck_out_tongue: . Spróbowałem dodać znowu zdjęcie dopiero po przeniesieniu serwisu na nowe serwery i wszystko poszło bez problemu - zdjęcie dodało się od razu.

Jednak w twoim przypadku, syaoranv , nie wiem co mogło się stać… Może spróbuj skasować ten profil i stworzyć go jeszcze raz… Może to pomoże :slight_smile: .


(Montreux Drummer) #4

nic nie kasuj poprostu proponuje wkładać zdjęcia z sameo rana lub po północy, kiedy server nie jest zawalony i zdjęcie odrazu powinno sie dodać, też musiałem tam wrzucać zdjęcia, tylko że swojej starej, pozdrawiam.