Jak "odpowiednio" dodać zdjęcie w serwisie nasza-klasa.pl?

Witam.

Ostatnio zostałem zmuszony do założenia profilu pewniej osobie w tym oto “feralnym” serwisie 8) . Co z tym idzie, miałem tam dodać jedną, dwie fotki. Pomyślałem - żaden problem. No i się przeliczyłem.

Maksymalnie można w ciągu miesiąca dodać 1MB zdjęć, z czym jedno może ważyć nie więcej niż 0,6MB. No to okroiłem posiadane zdjęcie do rozdzielczości 438x485, format .jpg, dzięki czemu uzyskałem całkowitą wagę zdjęcia 160KB. Wszedłem na profil w serwisie naszej-klasy, otworzyłem galerię, wybrałem zdjęcie. Wysłałem.

Po kilkunastu sekundach zostałem uprzejmie poinformowany, że zdjęcie trafiło do jakiejś tam kolejki i na coś oczekuję, w związku z czym niebawem powinno zostać zaakceptowane. Minęły 2h - nic. Stwierdziłem, że sprawdzę czy zdjęcie zostało zahostowane nazajutrz. Moje obawy się wówczas potwierdziły - zdjęcia wciąż nie było. Wysłałem drugi raz - nic.

Wiecie jak ten dziwaczny problem rozwiązać?

Obawiam się, że to problem tego serwisu.

Tym samym chyba nic się nie da zrobić

Ja miałem taki sam problem, tylko, że to było podczas przenoszenia serwisu na nowe serwery. Dodałem zdjęcie, napisało, że zdjęcie czeka na dodanie i nic… zaginęło w akcji :stuck_out_tongue: . Spróbowałem dodać znowu zdjęcie dopiero po przeniesieniu serwisu na nowe serwery i wszystko poszło bez problemu - zdjęcie dodało się od razu.

Jednak w twoim przypadku, syaoranv , nie wiem co mogło się stać… Może spróbuj skasować ten profil i stworzyć go jeszcze raz… Może to pomoże :slight_smile: .

nic nie kasuj poprostu proponuje wkładać zdjęcia z sameo rana lub po północy, kiedy server nie jest zawalony i zdjęcie odrazu powinno sie dodać, też musiałem tam wrzucać zdjęcia, tylko że swojej starej, pozdrawiam.