Jak odswieżyc Google Earth?

(Morfeuszino) #1

Rozumiem ze na płynny obraz nie mam w ogole co liczyć ale chciałbym żeby zmieniał on sie chociaż co 30 lub co 60min.Czy jest taka możliwość.Wie może ktoś coś na ten temat??

(adpawl) #2

Masz na myśli aktualizację map, tak by mieć bieżący obraz?

Jeśli tak, to nie da rady. Google aktualizuje mapy ok raz na miesiąc - dodam tylko, że nie calość a fragmenty.

Jak sobie wyobrażasz, że satelita będzie Ci pstrykał fotkę na życzenie?

(Airborn) #3

nie ma takiej możliwości :wink: obraz może się odświeżać raz na rok lub kilka lat, zależy od programistów :wink:

(Morfeuszino) #4

Hmmm...skoro fotki z całego świata dostępne są dla ogółu.To pomyślcie czym może dysponować wojsko?Myślę ze coś takiego jak płynny obraz istnieje tylko nie jest ogólnodostępny bo to była by ju zbyt duża wladza.Co o tym sadzicie?

(Clubbasse207) #5

no że istnieje możliwość podglądu na żywo :stuck_out_tongue: z tym że nie o każdej porze a jedynie gdy satelita przelatuje nad danym miejscem

i bankowo za pomocą satelity można czytać gazety które leża w kiosku na półce :stuck_out_tongue:

(Kkorniak) #6

przemasino22 , nie ma czegoś takiego jak aktualizacja. Mam najnowszego eartha i nie ma domu który sie wybudował obok mnie 3 lata temu, a mieszkam we Wrocławiu (dość duże miasto). :stuck_out_tongue:

Więc w małych miastach to nie ma co w ogóle marzyć.

(fiesta) #7

Wyobrażasz sobie koszty takiego przedsięwzięcia ?? Nieustanny monitoring via satelita całego globu ??

(Clubbasse207) #8

fiesta

ja piszę o możliwości tylko ... :stuck_out_tongue:

a nie o kosztach tego ...

wojskowi napewno moga sobie pozwolić na to :stuck_out_tongue:

wiem też że kiedyś (nie wiem jak teraz) można było robić fotki wybranego miejsca na świecie za pomocą ruskiego satelity oczywiście tanie to to nie było :stuck_out_tongue:

(fiesta) #9

A autor pyta o możliwości odswieżania google earth, które jest przeznaczone dla wszystkich, a nie dla wojska i wywiadu, a przez to możliwości jego są bardzo ograniczone

8)