Jak odswieżyc Google Earth?

Rozumiem ze na płynny obraz nie mam w ogole co liczyć ale chciałbym żeby zmieniał on sie chociaż co 30 lub co 60min.Czy jest taka możliwość.Wie może ktoś coś na ten temat??

Masz na myśli aktualizację map, tak by mieć bieżący obraz?

Jeśli tak, to nie da rady. Google aktualizuje mapy ok raz na miesiąc - dodam tylko, że nie calość a fragmenty.

Jak sobie wyobrażasz, że satelita będzie Ci pstrykał fotkę na życzenie?

nie ma takiej możliwości :wink: obraz może się odświeżać raz na rok lub kilka lat, zależy od programistów :wink:

Hmmm…skoro fotki z całego świata dostępne są dla ogółu.To pomyślcie czym może dysponować wojsko?Myślę ze coś takiego jak płynny obraz istnieje tylko nie jest ogólnodostępny bo to była by ju zbyt duża wladza.Co o tym sadzicie?

no że istnieje możliwość podglądu na żywo :stuck_out_tongue: z tym że nie o każdej porze a jedynie gdy satelita przelatuje nad danym miejscem

i bankowo za pomocą satelity można czytać gazety które leża w kiosku na półce :stuck_out_tongue:

przemasino22 , nie ma czegoś takiego jak aktualizacja. Mam najnowszego eartha i nie ma domu który sie wybudował obok mnie 3 lata temu, a mieszkam we Wrocławiu (dość duże miasto). :stuck_out_tongue:

Więc w małych miastach to nie ma co w ogóle marzyć.

Wyobrażasz sobie koszty takiego przedsięwzięcia ?? Nieustanny monitoring via satelita całego globu ??

fiesta

ja piszę o możliwości tylko … :stuck_out_tongue:

a nie o kosztach tego …

wojskowi napewno moga sobie pozwolić na to :stuck_out_tongue:

wiem też że kiedyś (nie wiem jak teraz) można było robić fotki wybranego miejsca na świecie za pomocą ruskiego satelity oczywiście tanie to to nie było :stuck_out_tongue:

A autor pyta o możliwości odswieżania google earth, które jest przeznaczone dla wszystkich, a nie dla wojska i wywiadu, a przez to możliwości jego są bardzo ograniczone