Jak odtworzyć filmiki z aparatu cyfrowego?

Witam. Mam taki problem. Otóż nie mogłam odtworzyć krótkich filmików które nagrywałam na aparacie cyfrowym. Poradzono mi zainstalowanie Media Player Classic i Quick Time. To rzeczywiście pomogło, ale nie we wszystkich filmach. Niektóre z nich mogę już odtwarzać, ale niektórych dalej nie mogę mimo,że wszystkie były nagrywane na tym samym aparacie. W tych plikach MOV z aparatu co mogę odtworzyć jest video MJPEG i audio PCM. Na tych plikach co nie mogę odtworzyć pisze: 3GPP2. Nie wiem co to oznacza i nie wiem co mam zrobić abym mogła odtworzyć te pozostałe filmy. Bardzo proszę o pomoc.

Z tego co pamiętam Program VLC player bez problemu odtwarza filmiki 3gp

3gp jest raczej w komórkach…raczej w aparatach cyfrowych (zależy jaki ) jest wszech obecny format *.mov. dlatego poszukaj na portalu dobre programy.pl kodeków K-lite corporate albo maga zainstaluj kodeki a potem większość “odtwarzaczy” to pociągnie subedit b4072, czy alternativplayer, media player classic (zawarty w paczce corporate i mega z kodekami K-lite) wiekowość już odtworzy to :slight_smile:

możesz tez szukać rozwiązania alternatywnego w postaci przetwarzania na inny format :slight_smile: a jakiś program do zmiany tej też znajdziesz na portalu :slight_smile: powodzenia :slight_smile: