Jak odtworzyć plik z PowerPointa 2007 na PowerPointcie 2003?

(Ko123456789) #1

Dzień dobry

Mam problem ponieważ miałem przynieść do szkoły jakąś prezentacje, którą wykonałem na PowerPoincie 2007, a w szkole jest tylko PowerPoint 2003 i dlatego mówili żebym zrobił ją jeszcze raz na PowerPoincie 2003, a mi sie nie chce :stuck_out_tongue: bo to naprawdę duża prezentacja (2dni ją robiłem :o ) proszę o szybką pomoc! !!

(Hw23) #2

To bardzo proste-wystarczy otworzyć zakładkę Plik, następnie: Zapisz jako i kiedy otworzy się okienko w dolnej linijce wybrać :Zapisz jako typ:- rozwinąć i wybrać rozszerzenie ppt lub wersja 2003. To wszystko i cały problem rozwiązany!.

(sosen86) #3

mozna zrobić tak jak radzi hw23 lub polecić aby w szkole doinstalowali do pakietu office 2003 dodatek który będzie umożliwiał otwieranie plików office 2007 do pobrania ze strony microsoftu lub np. na stronie dobreprogramy a oto link: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... y+Pack+3.0

(Ko123456789) #4

wielkie dzięki, ale to było proste. hehe nawet nie próbowałem sam nic robić, a mój nauczyciel informatyki mówił ze trzeba jeszcze raz ją zrobić, jaki wał hehe