Jak odwrócić skojarzenie plików?

W jednym z katalogów “Temp” skojarzyłem wszystkie pliki z programem Winamp Jak wrócić do poprzednich ustawień? To znaczy, żeby pliki nie były skojarzone z żadnym programem i pojawiała się przy nich prosta ikonka Windowsa. Zaznaczam, że nie chcę kojarzyć plików z żadnym innym programem, bo to akurat wiem, jak zrobić. Zrobiłem to właśnie z Winampem, a na tej samej zasadzie mogę skojarzyć z każdym innym.

W Eksploratorze: Narzędzia > Opcje folderów > Typy plików i kasujesz wybrane skojarzenie :wink:

sprobuj odchaczyc te pliki w opcjach winampa, i o ile nie miales ich wczesniej z niczym skojarzonych powinno pomoc

Podziałało, ale nie tam, gdzie trzeba. Skojarzenia, owszem, wykasowały się z katalogu “Incoming” w eMule, gdzie przechowuję pliki kompletnych utworów, a mi chodziło o katalog “Temp”, w którym są cząstki plików muzycznych. Dziwne to, bo operację wykonywałem w otwartym katalogu “Temp”. Ikonki (skojarzenia) tymczasem zmieniły się w innym katalogu.

Złączono Posta : 25.08.2005 (Czw) 17:15

W jaki sposób odhaczyć: Właściwości - Zmień ? To do niczego nie prowadzi, bo muszę zaznaczyć nowy program.

W katalogu “Temp” znajdują się pliki z rozszerzeniem “part”, “part.met”.