Jak odzyskac bądź znaleźć historię

Witam.Mój problem jest dośc ważny i bardzo licze na pomoc.Otóż moja latorośl -nastoletni syn zaczął od niedawna w Mozilla Firefox czyścić historię przegladanych stron.Bardzo proszę o poradę gdzie mogę tę historię odzyskać ,bądź wyszukać.Pliki cookies znalazłam,ale nie wszystko się pokazuje-gg,e-mail itp niestety nie.Problem jest dosc poważny-bardzo proszę o radę.Z góry dziękuję

Skoro skasował historie przeglądanych stron to nic z tym nie zrobisz. Ewentualnie tylko odzyskiwanie skasowanych plików ale nie licz na sukces (do tego na ciągle będącej w użyciu partycji systemowej)

GG - co to ma go przeglądarki? GG używa jakiegoś programu - oryginalnego Gadu-Gadu lub innego.

A może trochę więcej zaufania do syna zamiast tak go sprawdzać i szpiegować? :wink:

W przeciwieństwie do poprzednika napiszę tak…

Jeśli napisałaś celowo w dziale Windows 7 (bo np. rzecz dzieje się na takim właśnie systemie), to pewne szanse na przywrócenie historii są. Niestety tylko wczorajszej i/lub ew. starszej i pod pewnymi warunkami ale są.

Warunek jest taki, że nie było wyłączone przywracanie systemu na dysku systemowym. Możesz wtedy spróbować we właściwościach interesujących cię folderów wybrać opcję 'poprzednie wersje" i odszukać zachowane kopie z dnia poprzedniego (na przykład)

OT @ Cedar , Generalnie to masz rację, przynajmniej trochę… ale jeżeli ktoś, kto dotąd zachowywał się normalnie, zaczyna ni z gruchy ni z pietruchy zacierać za sobą ślady swojej działalności - i do tego nie chce o tym mówić, to to IMO jest powód do jakiegoś tam zainteresowania. Nastolatki to durnie (wiem to, sam kiedyś nim byłem :D) i często tylko im się wydaje, że wiedzą co robią.