Jak odzyskać hasła w Firefox?

Witam

Ponad rok śmigałem w necie korzystając z przeglądarki Firefox. Sporo razy się logowałem na fora i inne miejsca wymagające hasła. Zawsze korzystałem z opcji " loguj automatycznie" i “zapamietaj hasło”, jako że ułatwia to życie niesłychanie a i tak co wazniejsze hasła trzymam na CD w pliku txt…

Niedawno robiłem reinstalkę systemu i wyszła smutna prawda: Nie zapisałem hasła ( login i stronę pmiętam) w bardzo waznej dla mnie stronie :(. Chciałbym te hasło odzyskać ale nie wiem jak … Skopiowałem przed reinstalką cały folder Firefox i w folderze

C:\Documents and Settings( TU NAZWA UZYTKOWNIKA)\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles… znalazłem interesujący plik:

signons2.txt

widzę że hasła właśnie w nim są pozapisywane problem w tym że są kodowane… Czy jest jakiś sposób by hasła z tego pliku odzyskać? :confused:

Pozdrawiam serdecznie

a nie wystarczy teraz tylko zainstalować FF i wrzucić cały ten folder z powrotem na swoje miejsce :?: Wtedy Firefox powinien normalnie korzystać ze wszystkich tych ustawień, czy może się mylę :cry:

Złączono Posta : 26.08.2007 (Nie) 10:04

A tak na przyszłość to wiem że jest jakiś dodatek do FF który robi kopie zapasową zakładek ustawień itp.

No właśnie pierwsze co zrobiłem to podmieniłem ten jeden plik z hasłami ale nic… Boje się trochę mieszać bardzo ( no ale jak będę musiałm to tak zrobię) szyukam trochę w google i znajduję podobne tematy, niektóre mówią o formatowaniu kompa i skopiowaniu starych katalogów i odzyskiwania z tego poziomu… trochę przekombinowane O.o

EDIT: koniec tematu :). Podmieniłem cały folder tak jak mi radziłeś i jest spox. Dziękuję za pomoc

Witam!! Jest taki fajny programik,sam jego używam od dłuższego czasu i mam spokój o wszelkie ustawienia,jest na tej stronie

http://mozbackup.pitreck.fc.pl/

PassTool Polecam ten program odzyskasz nim wszystkie mozliwe hasła jakie miałes w lisku :stuck_out_tongue: