Jak odzyskać hasło do WIFI?

Chodzi Ci na kompie czy na stronie? Zreszta nie ważne bo robiłem i tak i tak i dalej nic.

na router loguje sie przez przegladarke,najprawdopodnie taki adres http://192.168.1.1 ,a do tamtego kolesia nie mozna napisac co to za haslo?

Można, ale skąd on będzie wiedzieć skoro ja mu podawałem zamiast zapisać :confused:

a jakiego typu to bylo zabezpieczenie sieci WEP/WPA ? bo skoro nie chcesz zresetowac ustawien,to moze sciagnij jakiegos lamacza hasel , i jazdaa :slight_smile:

Próbowałem :/. Nie znam się na tych zabezpieczeniach więc nie wiem. Chce zresetować ustawienia ale tylko z poziomu hasła. Ale chyba nie da rady tak ;/ ?

Na komputerze na którym działa Wifi - wpisz w uruchom ncpa.cpl–>kliknij w waszą sieć bezprzewodową DOM–>Zabezpieczenia–>zaznacz “Pokaż znaki” - tam powinno być hasło do Wifi DOM - lub - na zakładce połączenie na dole jest link: “Kopiuj ten profil sieci na dysk flash” - skopiuje ustawienia sieci DOM na dysk USB i można je przenieść na komputer z nowym dyskiem twardym.

Własnie w tym problem, że zamiast tak jak na viscie (2 kompie) mam tylko tam Połączenie Lokalne. I nie ma nawet na nim żadncyh zabezpieczeń.

Dodane 11.01.2012 (Śr) 21:14

123ng.jpg

to wrzuc jeszcze plik z backupem,gdzies na jakis hosting,jesli mozesz.

Ale skąd ten BACKUP mam wziąć?

sorry ,zle przeczytalem,myslalem ze masz wykonany backup,a moze usluga telnet jest uruchomiona z jakims domyslnym haslem,lub bez.

Nie jest chyba uruchomiona ;/. Kurde no już nie wiem co zrobić :smiley:

Jak tylko ten jeden komputer korzysta (teraz nie korzysta) z sieci bezprzewodowej to utwórz nową sieć bezprzewodową z nowym SSID np.: DOM2 wg instrukcji na tej stronie: http://www.cmtsinfo.net/index.php?howto=wr340g

tylko zeby utworzyc siec,trzeba zalogowac sie na router,a z tego co tu wyczytalem,to nie posiada ani hasla do rutera ani do sieci bezprzewodowej,a zresetowac urzadzenia do ustawien fabrycznych nie chce.

Jeśli router ma funkcję WPS (nie chce mi się sprawdzać, czy ma, skoro autorowi średnio chciało się odpowiedzieć na moje pytania), to jest jeszcze ostatnia deska ratunku.

Jaka to ostatnia deska ratunku ;D?. Tak się zastanawiam, skoro na laptopie gdzie mam windows Viste, jest coś takiego jak połącz z siecią bezprzewodową. A na XP tego nie ma. Nie mogę się z komputera stacjonarnego w ogóle zalogować na moją sieć DOM. Nie wiem jak to jest zrobione.

Dodane 13.01.2012 (Pt) 16:06

Dobra, już nie trzeba :D. Dzieki wszystkim za pomoc :D. Przypomnialem sobie hasło.