Jak odzyskać login i hasło do poczyty TP?

Mam problem potrzebowałbym zalogować się na poczte w TP ale nigdy z niej nie korzystałem i nie wiem jaki mam login i hało jak to szybko sprawdzić pomijając dzwinienie do TP?

Nie jestem pewien ale w papierkach od TP powinna być taka informacja. Poszukaj - ja przy pierwszej instalacji wydrukowałem sobie takie podstawowe info więc i Ty może je masz.

Właśnie w tym jest problem że nie wiem gdzie mam umowe… znalazłem tylko aneks do umowy a tak to nie mam zielonego pojęcia gdzie jest reszta

No to nie fajnie.

Pocztowe ustawienia odzyskujesz lub zmieniasz pod adresem : www.konfiguracja.neostrada.pl , natomiast dane dotyczące logowania do usługi zmieniasz lub odzyskujesz pod adresem : www.panel.neostrada.pl , oczywiście musisz posiadać nr ID i pin przyznawane przy rejestracji , pin jest indywidualny dla każdego użytkownika i nie do odzysku w razie jego zgubienia pewnie trzeba będzie się rejestrować ponownie.

ID i PIN znajdziesz na umowie. Jeśli nie znajdziesz umowy to pozostanie chyba jedynie ponowna rejestracja :frowning: