Jak odzyskac pliki z backup?

Witam, jestem pierwszy raz na tym forum, potrzebuje pilnie pomocy w odzyskaniu plikow. Mam viste home premium , musialam sformatowac dysk, ( nie wiem czy dobrze, poniewaz zupelnie nie znam sie na komputerach ) czyli zrobilam tak : F11 -> Recovery Manager ->Advanced Options-> System Recovery with Backup Files first . Nastepnie musialam wlozyc plytke dvd na ktora skopiowalo pliki ktore wczesniej zaznaczylam ( min. pictures, videos itp. ) . W sumie musialam uzyc 3 plytek ( lacznie ok 12GB ) . Dysk zostal sformatowany , potem po kolei instalowalam plytki.

Mam teraz na dysku C folder o nazwie System Recovery Files a w nim folder C oraz dokument tekstowy o nazwie Restorewiz. I teraz pojawia sie problem poniewaz ten folder C zawiera wprawdzie moje stare foldery ( Program Files, Users, Downloads, a takze Documents, Pictures, Videos …) jednak zaden z moich starych programow nie jest zainstalowany a w dodatku nie posiadaja zadnych plikow instalacyjnych, nie moge otworzyc zadnych zdjec , poniewaz wysakuje informacja "Access was denied " lub "You do not have permission to access the file location" . Mam wrazenie ze brakuje czesci plikow w folderach zawierajacych programy np folder zawierajacy program Corel PSP XI ma tylko 21Mb a program ten powinien miec ok 200 Mb a w dodatku tam gdzie mialam instalke do tego programu sa teraz jakies dwa dziwne pliki o rozszerzeniu .mst.

Czy ktos wie o co chodzi??? Jak odzyskac moje stare programy, zdjecia ??? Czy cos poszlo nie tak, czy potrzebuje jeszcze cos z tym zrobic o czym nie wiem?? :expressionless:

NIe napisałeś za pomocą jakiego programu została wykonanan kopia zapasowa.

Tym nie mniej, wygląda na to, że wybrałeś niewłaściwe docelowe miejsce przeznaczenia plików.

Zapewne wybrałeś lokalizację alternatywną zamiast oryginalnej lokalizacji plików.

Ewewntualnie nie wybrałeś niczego, a lokalizacja alternatywna jest w tym programie ustawiona jako domyślna.

Spróbuj od początku i nie spiesz się ze stukaniem w ENTER (poczytaj troszę komunikaty i nie bój się przycisków zaawansowane - advanced)