Jak odzyskać program instalacyjny mając oryginalny klucz

W ubiegłym roku otrzymałem z Kanady laptopa HP Pavillon dv 6700 z orygainalnym programem Vista Home Premium. Nalepka z kluczem jest przyklejona do spodu laptopa. Jedak nie otrzymałem waraz z laptopem płyty do tego klucza . Po jakimś czasie musiałem oddać laptop do przeinstalowania i zainstalowano mi system XP bez licencji i tu postaje problem z pojawiajacym się komunikatem o nieważności produktu. W związku z powyższym proszę o rsdę co mam zrobić aby przywrócić oryginalny program instalacyjny zakupiony z laptopem.

Pozycz od kogos ze znajomych viste jak maja albo sciagnij sobie i wpisz klucz licencyjny spod naklejki i normalnie aktywuj system,mialem ten sam problem jak uszkodzila mi sie partycja recovery w notku a nie mialem plytek od producenta.Wszystko dziala bez zarzutu i nic sie nie dzieje.

=D>

![-o<

Ja bym zaproponował kontakt z producentem, ewentualnie z Microsoftem :wink:

O ile laptop jest na gwarancji to zadzwoń do HP - za darmo przyślą Ci dwie płytki DVD - jedną z obrazem systemu i drugą ze sterownikami. Pamiętaj, że laptop musi być na gwarancji - wtedy Ci na pewno przyślą.

Jeśli gwarancja już się skończyła zainstaluj Windowsa z innej płyty podając swój klucz. Taka operacja będzie w 100% legalna.